Jump to content

''mortal kombat shaolin monks'' kurulum problemi

sousuke

Önerilen İletiler

selamlar benim asus marka win 8 sistemli bir laptopum ''mortal kombat shaolin monks'' adında bir oyun indirdim ''daemon tools''umda mevcut ancak oyunu bu win 8 sistemi ile nasıl kuracağımı çözemedim nette anlatılanların hepsini yaptım sanal sürücüler olustu ama tıklayınca ''aç'' ibaresi cıkıyor ve oyun baslamıyor yardımcı olurmusunuz...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dostum win 8 'in bu tür oyunlara uyumluluk sorunu var hatırlatayım ben de bazı oyunları çalıştıramadım 

O zaman hangi formatta oyun indirmeliyim ''single player'' ve ''strateji 3d'' oyunları seviyorum ''win 8'' in kaldıracağı birkaç oyun önerirmisin birini indirebilsem yeterli şimdiden yardımın için tesekkürler...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

selamlar benim asus marka win 8 sistemli bir laptopum ''mortal kombat shaolin monks'' adında bir oyun indirdim ''daemon tools''umda mevcut ancak oyunu bu win 8 sistemi ile nasıl kuracağımı çözemedim nette anlatılanların hepsini yaptım sanal sürücüler olustu ama tıklayınca ''aç'' ibaresi cıkıyor ve oyun baslamıyor yardımcı olurmusunuz...

Merhaba Oyun Sever :) Oyunun tam ismini ve hata ekranını paylaşman halinde yardımcı olabilirim :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Oyun Sever :) Oyunun tam ismini ve hata ekranını paylaşman halinde yardımcı olabilirim :)

konu baslığında yazdığım gibi ortada hata falan yok oyun2 part 2sinide indirdim actım içinden '' disk görüntü dosyası'' cıkıyor onu alıp ''daemon tools''ta sanal sürücüden geçiriyorum sonra sanal sürücüye tıklayınca aç ibaresi çıkıyor ona basıyorum klasörün içine atıyor oyunu açmıyor acaba benmi yanlış yapıyorum yoksa linklermi hatalı ...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

konu baslığında yazdığım gibi ortada hata falan yok oyun2 part 2sinide indirdim actım içinden '' disk görüntü dosyası'' cıkıyor onu alıp ''daemon tools''ta sanal sürücüden geçiriyorum sonra sanal sürücüye tıklayınca aç ibaresi çıkıyor ona basıyorum klasörün içine atıyor oyunu açmıyor acaba benmi yanlış yapıyorum yoksa linklermi hatalı ...

Klasörün içinde setup yada emulatör kurma dosyası varsa onları kurman gerekir :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

shaoli monks pc ye çıkmiş bir oyun değil sana onu kurmanı önermem çünkübelli programlarla emülatör kurdurmaya falan çalışacak sana hiç bir zevk alamazsın 

single player da daha güzel oyunlar var mesela bu oyuna benzer rpg 3d combat olarak 

kingdom of amalur reckoning i öneririm sana

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.