Jump to content

MMO/RPG/FPS/MS Edinimleriniz

Cold Dewil

Önerilen İletiler

Oynadığım bir kaç tane MMORPG var;

Tera Online 1 tane 60 LVL(Sonuncu Seviye) Elin/Priest karakterim olmak üzere leveli düşük Popori/Mystic ve Sorcerer/High Elf karakterlerim var. Bir kaç ay önce başladığım ve oynadığım en iyi F2P MMORPG oldu. Çoğu oyuna göre kolay fakat yetenekleri kullanmada deneyim ister. Çünkü öldürme sistemi hedef işareti ile. Yaratık veya playerler senden kolayca kaçabilir, saldırılarını yemeyebilir veya sen aynı yapabilirsin. Şu anda bile oyun açık, hem görev yapıyorum hemde anime izliyorum. Level 60 olunca bile sonlamıyor oyun. Yapılacak çok iş, çok event var... Fazla seçenekli, o seçeneklerden dolayı oyunu bırakamıyorsun. Sıkmıyor...

Aion Oynadığım en kazıkkk oyun. Ve Zerk midir nedir o beni deli ediyor oyunda. PVPSi bu konuda çok berbat. karakterlerimin hepsi sonuncu levelde (60). Songweaver, Sorcerer,Spiritmaster, Cleric classlarıyla oynuyorum. Fakat en iyi oynadığım class Songweaver. Ve SWlerle iyi oynayan pek kimse yok.

S4 Uzun zamandır oynamadım fakat iyi oyundur... Hala hesabım duruyor. Eski sisteme göre Semi-Pro yeniye göre neyim şuan hatırlamıyorum.

Lucent Heart Görev sistemi, dövüş sistemi ve level atlama sistemi EN ZOR oyundur. Bu yüzden aşırı sıkabilir fakat geri kalan herşey eğlenceli. Priest classım var (Fakat bunda Priest classı değişik ve ismide farklıda hatırlamıyorum. Dawn Prophetti galiba class ismi)

Eden Eternal  Bu oyunda bir çok classı aynı anda oynabiliyorsunuz, level atlamak çok zor.

League of Legends Tam bir Ziggs hayranıyım (Neden nerflendinnn?) ve en iyi oynadığım 4-5 karakterden biri. Diğerleri; Talon, Draven, Ezreal, Taric ve Sona... Oyunda çok ezik olduğundan EU'da oynuyorum fakat oradada ezik dolu bu yüzden oyunu eğlencesine oynamayı tercih ederim. Bu sebeplede ARAM modunu fazlasıyla oynuyorum. Teemo'yuda severim fakat artık sevmesemmi diyorum, çok ezildi... :D Ha unutmuşum Solo Top'da en iyi oynadığım karakter Yorick, bir kere bile o Laneyi kaybettirmedi bana. Eğer hangi lanede iyi oynuyorsun diye soracaksınız? AD Carry derim. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ağır mmorpg ciyim Newerwinter kadar iyi bi oyun var oda guild wars 2:D  final fantasy :D efsanevi oyunlardan 2si bu oyunlar :D

Zaten final fantasy xiv a realm reborn en iyi mmorpg seçildi :)

Ultima Online vardı.vardı diyorum cunku ne kadar oynansada eskisi gibi değil :)

Dota mobaların babasıdır kendileri uykusuz gecelerin,ağzına kadar dolmuş kültabaklarının,yandaki boş 2.5 kola şişelerinin sebebidir :)

Archlord 2 suanda tamamiyle restorasyon haline girmiş bir yapım bakalım daha ne gibi köklü değişikliklere gidecekler classlar oyun mekanigi oynanabilir.

CS GO: 1.6 dan sonra baya bi yabancı geliyor fakat bi kac config dosyası ile 1.6 da yakaladıgınız rahatlıga kavuşuyorsunuz :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

o böltüm beni delirtip fareyi kırdıtmıştı adamı taşı bırak savun geri al 20 dk dayan bir ay geçemedim bide normalde oynuyordum  :ph34r:

şuan oynadığım 3 oyun var 

1-AC4

2-Warface

3-karataht

bunlara deyiniyim biraz 

1-AC4

VALLA ANA SENORYOYU BIRAKTIM 3. KEZ YAN GÖREVLERİ YAPARAK %75 FELAN GELDİM  GÖREV MANTIKLARI AYNI NİTEKİN OYNATIRIYOR :)

2-Warface

şimdi 2-3 gün oynadım oyun güzel PvEsi olan online oyunları severim :D ki onları oyunyordum fakat görevleri sıktı beni birazda zordu şuan girmiyorum güzel oyun :)

3-Karrataht

öncelikle joygamemin elinde diyecem ve siz bir tedirgin olucaksıınz :D ama öyle wolfteam gibi berbat bi oyun değil tabi şimdilik gibi oyundan bas edersem knight sikroad felan benziyor hoş oyun :)

PvEsi olan oyun önerin bana :)

AC brotherhood'dan sonra coştu sağolsun :D Ki bana kalırsa hala daha Brotherood versiyonu kardşlik babında en çok sevdiğim seridir.Yat kenarda bekle T ye bas alsınlar adamların olsun bitsin :D :D

Tek problem bir sonraki seride (III) ana karakteri yarı ingiliz yarı kızılderili yapmış olmaları -_- -_-ılık ve kilit açma gibi şeyler oyunu biraz bulandırmıştı < <_<

AC favorilerimdendir. hele o son oyundaki gemi savaşları yok mu. ne zevkliydi yahu cod 4 ten sonra kendime zevkime en uygun bulduğum 2. oyundur.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aklıma bugün 2 seri geldi.Daha doğrusu birinin reklamını görünce anlatayım istedim...

İlki Yulgang 2

Yulgang 2 ye sağolsun forumdan bir üyenin önermesiyle başladım :D ( Sağol Leorn :ph34r: )

Gayet güzel tanıtım ve incelemelerini yollamışdı beta sürümündeyken bana.Oyun 3 Temmuzda açıldı. 2 Ana ırk seçiminden sonra Savaşçı -Büyücü-Hunter-Assasins gibi ( kaç taneydi unuttum :unsure: ) sınıflardan seçerek başladığımız ve karakter ayarlamasından sonra oyuna giriyorsunuz.Training kısmı birazcık kasvetli ve oyunu soğutacak biçiminde dizayn edildiğinin malesef altını çizmem gerekir.Karakterinizin Grafikleri güzel olsa da ,Ortam ve manzara efektleri güzel olsada oyunun genel anlamsa grafikleri beni tatmin etmedi.Oyunun ama en can alıcı özelliği zıpla ,havada koş özelliği -_- Bu konuda tebrik etmek lazım insana Ninjaymış hissi vererek daldan dala atlayabiliyorsunuz :D En son bu özelliği Age of Wushu da yakalamaşdım (Başka bir anlatıma :ph34r: ) hareketler filan gayet güzel ama tuş kkombinasyonları biraz sıkıntı oluyor gibi insana.Daha 1 ayını doldurmamış bu oyunu Mmorpg sevenlerin özellikle vurdu kırdı tercih edenlerin düşüneceğine eminim ^_^

Diğeri de Lost Titan

Lost Titan aslında MMO oyunlarına girmesede Runescape gibi online oyun tabanlı bir oyun.Oyunun kurulumu ve PC'ye indirdiğiniz bir şeyi yok ( Yalan olmasın kısayol başlat diye bir sistemi var onunla PC'ye 2-3 mb lık hızlı başlat ikonu indirebilirsiniz .2-3 mb 'ın bir önemi yok sonuçda :D )

Oyun 3 ana karakter üzerine okçu-savaşçı ve büyücü üzerine kurulu.MMORPG dicem ama o türlere tam olarak girmiyor gibi gibi..Karakterinizi güçlendirip,Open World ile gezinebiliyorsunuz.Dungeonlar zorluk seviyelerine göre ayrılsada karakterimiz nerdeyse ölümsüz kıvamında birşey olduğundan zorlanmıyorsunuz kolay kolay.Pet ve Mount sistemide online olan bu oyuna aşırı tat katmış bence...

Pek fazla üyesi olmayan bu oyunun %100 türkçe versiyonuda var.Denemenizi tavsiye ederim ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yeni bi efsane (Ben :3 hihihihihihi :D Joke joke) hani mmorpg oynucaksınız başlamanız gereken oyunlardan 1.cisi !  (Lucent Heart diye bi oyun çıkmışta nedense indire basınca işte dırrrdır yapıyo niyedir) yani inmiyo 404 not found gibi bişi oluyo

Düzenlenme: Papillon tarafından
Büyük harf ile yazmak yasaktır. Forum kurallarını okuyup gelin.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

​World of Tanks benim severek oynadığım bir oyundu.Savaşlardan ve tanklardan hoşlanan herkes en az bir kere oynamalı bence.

World of Tanks tank savaşlarında ve İkinci Dünya Savaşı ortamından zevk alacak arkadaşlara kesinlikle tavsiye ettiğim oyun.Oyunun atmosferi dönemi iyi yansıtıyor ayrıca gerçekten çok fazla detaylı bir oyun.Yani hadi ben tank süreyim sağa sola ateş edip tank vurayım tarzı bir oynanışı yok.Mermi açıları, zırh kalınlıkları, mermi tipleri, uzaklıkları vb. hesaba kattığınız takım ruhuyla oynanması gereken bireysel oynayarak başarılı olamayacağınız bir oyun.Normal savaşlar 15 kişilik iki takım arasında oynanıyor.Her kişinin 1 tankı var.30 civarı farklı ve tarihi yansıtan haritası var.100'den fazla tank ülkeler bakımından 7 ye, araç tipi bakımından 5'e ve güç seviyesi bakımından 10'a ayrılıyor.Hepsi gerçekten kullanılmış ya da projesi çizilmiş gerçek İkinci dünya savaşı tankları.Ayrıca tanklara farklı modüllerde takabiliyorsunuz.Klan savaşı sistemide var.Benim zevkle oynadığım bir oyundur.Girl und Pazner animesi bu oyunun katkılarıyla yapılmıştır diye biliyorum.Ayrıca uçak ve gemi oyunlarıda var yine aynı firmanın.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.