Jump to content

Konichiwa Minna San

Nume

Önerilen İletiler

Konichiwa Minna =^-^= forum da çok yeniyim.. adım beyzanur 5-6 senedir animelerle ilgileniyorum ^-^ hepinizle iyi geçinmeyi umuyorum Tek İlgi Alanım Animeler Değil Ayrıca Mangalar Lada İlgileniyorum Güzel Sanatlar Okuduğum İçin Çizimlerimde Yardımcı Oluyor Diyebilirim.. Tekrar Umaım İyi Geçiniriz Minna San :)(forum kuralları bölümünde ileti olayı vardı okudum fakat =3= tanışma yeri olduğu için sorun olmaz demiştim umarım sorun yaratmaz)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Konichiwa Minna =^-^= forum da çok yeniyim.. adım beyzanur 5-6 senedir animelerle ilgileniyorum ^-^ hepinizle iyi geçinmeyi umuyorum Tek İlgi Alanım Animeler Değil Ayrıca Mangalar Lada İlgileniyorum G

Aramıza hoş geldin bende Tuğrul :)

• Forum Admin

Hoş Geldinnnnn  ^_^ forum kurallarını okuyup gelen birisi  :blink: ayy çok duygulandım  :rolleyes: dediğin gibi tanışma faslında öyle bir zorunluluğumuz yok :D admin atasözümüzü paylaşıp -kurallara uyalım, hep beraber eğlenelim, görevimizi yerine getirdikten sonra alkışlar arasında kendimi uğurluyorum   :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin...

Hoş geldiniz.

Hoş geldin. 

Bir kere demiştim yine diyeyim, hoşgeldinn ^_^

herkeze teşekkür ederim hoşbulduk umarım iyi geçiniriz =)

hoşgeldin foruma çizimlerini görmek isteim

dediğim gibi klasörleri bir karıştıralım :D

Hoş Geldinnnnn  ^_^ forum kurallarını okuyup gelen birisi  :blink: ayy çok duygulandım  :rolleyes: dediğin gibi tanışma faslında öyle bir zorunluluğumuz yok :D admin atasözümüzü paylaşıp -kurallara uyalım, hep beraber eğlenelim, görevimizi yerine getirdikten sonra alkışlar arasında kendimi uğurluyorum   :D

=3= korktum forum kurallarını okurken acaba dedim :D bir okuyalım .. okurken adminlerin çok ürkünç olduklarını düşünmüştüm :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.