Jump to content

Hearthstone Yardımlaşma

Misafir

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 30
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

şimdi olay şu 9 tane hero arasından bir tane seçiyorsun benim favorim priest her heronun kendine özel hero power ı var bu iki mana istiyor    bunlar mage de seçilen hedefe 1 damage   warior da 2 armor

tamamiyle farklı bi oyun, ama kart oyunu olması benziyor en azından. ilgiliysen başla derim, benim için öylesine bi oyun ama bu oyundan başka bişey oynamayanlar da var ve bedava oyun.   senin söylediğ

Zamanın yu-gi-oh oynamıştım. Bu oyunda sardı aslında baya. Herkese tavsiye ederim yüksek bir pc de istemiyor. Mage de spell decki ve shamanda taunt decki yaptım gayet sağlamlar. Bende Avrupadayım bu a

şimdi olay şu 9 tane hero arasından bir tane seçiyorsun benim favorim priest her heronun kendine özel hero power ı var bu iki mana istiyor 

bunlar mage de seçilen hedefe 1 damage

warior da 2 armor

rouge de 1 damegelik iki vuruşluk bıçak kuşanma

hunter da karşı heroya 2 damage 

duruid de 1 damage 1 armor 

priest te seçilen hedefe 2 hp 

warlock ta 2 can kaybedip bi kart çekme

shaman da 4 farklı totemden birini çağırma

paladin de 1-1 lik bir ünite çağırma

bunun haricinde senin desten var destede 30 tane kart oluyor aynı tip karttan en fazla 2 tane bulundurabiliyorsun eğer kart legendry ise 1 tane en fazla

her heronun bi kendine özel kartları var bir de her heroda kullanılabilen netural kartlar var 

kartlar 3 e ayrılıyor 

silah kartları heronuzla vuruş yapmanızı sağlıyor 

büyü kartları kartın üzerinde yazan büyüyü etkin ediyor(büyü kartları herolara özeldir netural kartlarda bulunamaz her heronun  kendi büyüsü var)

ve en önemlisi minion kartları bunlar da sahaya sürdüğün adamlar hepsinin farklı vuruş ve can değerleri ve değişik özellikleri var 

örn: taunt kartları nın özelliği o yokedilmeden diğer minyonlara ya da herona yönelemez rakip

amaç rakiibin 30 hp sini o senin kini bitirmeden bitirmek ya da adamın surrender çekmesini sağlayacak kadar zorlamak

mana sistemi de şöyle çalışıyor 1 mana ile başlıyorsun her el sonunda +1 mana kazanıyorsun en fazla 10 mana slotuna ulaşabiliyorsun her kartın istediği mana değeri farklı 1 mana isteyen kartta var 10 mana isteyen kartta

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SatellizerLB #2589 Europe'tayım, ekleyebilirsiniz.

öğrenmenin en kolay yolu stream izlemek.

http://www.twitch.tv/directory/game/Hearthstone%3A%20Heroes%20of%20Warcraft

burdan seç, beğen izle. oyunda az çok tecrüben olduktan sonra zaten gerisini kendin getirirsin.

deck oluştururken tavsiyem internetten bakmanız. kendinize deck oluşturabilecek kadar tecrübeniz olunca zaten bu oyunu biliyorsunuz demek oluyor :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.