Jump to content

Hearthstone Yardımlaşma

Misafir

Önerilen İletiler

Yu-Gi-Oh tecrübesi olanların -en azından izlemiş olmak- rahatça oynayabileceği bir oyun mu ?

tamamiyle farklı bi oyun, ama kart oyunu olması benziyor en azından. ilgiliysen başla derim, benim için öylesine bi oyun ama bu oyundan başka bişey oynamayanlar da var ve bedava oyun.

senin söylediğin biraz "Er Ryan'ı Kurtarmak filmini izledim Call of Duty oynayabilir miyim?" gibi olmuş :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 30
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

şimdi olay şu 9 tane hero arasından bir tane seçiyorsun benim favorim priest her heronun kendine özel hero power ı var bu iki mana istiyor    bunlar mage de seçilen hedefe 1 damage   warior da 2 armor

tamamiyle farklı bi oyun, ama kart oyunu olması benziyor en azından. ilgiliysen başla derim, benim için öylesine bi oyun ama bu oyundan başka bişey oynamayanlar da var ve bedava oyun.   senin söylediğ

Zamanın yu-gi-oh oynamıştım. Bu oyunda sardı aslında baya. Herkese tavsiye ederim yüksek bir pc de istemiyor. Mage de spell decki ve shamanda taunt decki yaptım gayet sağlamlar. Bende Avrupadayım bu a

• 4 hafta sonra...
  • 8 ay sonra...
Misafir sungerbob

legendary bitti. %1,5 ihtimalle gelen güzel kartlardan birisi. yani oyunda kartlar şans olarak elinize geliyor ve legendary olan kartlar %1.5 ihtimalle gelmektedirler.

kısaca hearthstone = %50 şans %50 zeka derler hayır,

%80 legendary(şans) %20 zeka

%50 şans anca turnuvada olur, zaten onlarda her kart var

-->

legendary=win

gg wp packs =win

60 gg wp pack= >5 legendary

62,99 € = win

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 sene sonra...
  • 3 ay sonra...

Sa gençler forumda da yeniyim, oyunda da yeni sayılırım ama arkadaşlarım oynadığı için temel hatlarıyla biliyorum oyunu ama bir türlü ilerleyemiyorum gibi hissediyorum ve bayağı dandik kartlarım var. Nasıl geliştirebilirim kendimi taktik verebilirseniz sevinirim, turnuva kazanamıyorum ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@animefreak  yeni başladıysan işin çok zor , o kadar çok yeni kart var ki meta ya uygun deckler yapman için para verip açman lazım hemen yakalamak istiyorsan milleti , nasıl iyi oynarım diyorsan da twitch ten yayıncılara bakabilirsin , şuan da elinde ki kartlardan düzgün bi deck çıkmaz ama olduğu kadar artık.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

32 dakika önce, sadece okan yazdı:

@animefreak  yeni başladıysan işin çok zor , o kadar çok yeni kart var ki meta ya uygun deckler yapman için para verip açman lazım hemen yakalamak istiyorsan milleti , nasıl iyi oynarım diyorsan da twitch ten yayıncılara bakabilirsin , şuan da elinde ki kartlardan düzgün bi deck çıkmaz ama olduğu kadar artık.

Farkındayım baya geride olduğumun hemen yakalamasam da olur yavaş yavaş da olsa geliştirmek istiyorum twitch izliyorum ama izlediğim yayıncılara da gelişmiş olduğundan pek yardımı dokunmuyor maalesef :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.