Jump to content

Hearthstone Yardımlaşma

Misafir

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 30
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

şimdi olay şu 9 tane hero arasından bir tane seçiyorsun benim favorim priest her heronun kendine özel hero power ı var bu iki mana istiyor    bunlar mage de seçilen hedefe 1 damage   warior da 2 armor

tamamiyle farklı bi oyun, ama kart oyunu olması benziyor en azından. ilgiliysen başla derim, benim için öylesine bi oyun ama bu oyundan başka bişey oynamayanlar da var ve bedava oyun.   senin söylediğ

Zamanın yu-gi-oh oynamıştım. Bu oyunda sardı aslında baya. Herkese tavsiye ederim yüksek bir pc de istemiyor. Mage de spell decki ve shamanda taunt decki yaptım gayet sağlamlar. Bende Avrupadayım bu a

adventure larda ki her aşama sana oraya özel kartlardan veriyor ki onlar olmadan ileride hiçbirşey yapamazsın ve adventure larda ki her aşamayı açmak için 700gold veya para vermen lazım ki o yüzden sana işin çok zor dedim çünkü o kartları açmadan şuan ki güncel desteleri oluşturamazsın

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@sadece okan zor da olsa açıcaz artık o zaman çare yok :D para veremem ama 700 ü biriktirip biriktirip açarım. Peki ileride mana veya deck kapasitesi büyüyebiliyor mu? 25 manalık bir kart çıktı paketlerden ama 10 mananın üstüne çıkmıyor benim kapasitem. Bir de 3 tane görev bitirdim, gadgetzanın 3 büyük bir şeyi açıldı katılabilirsin filan dedi de, onlara katılmak mantıklı mı, mantıklıysa nasıl katılabilirim?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.