Jump to content

Konnichiwa =)

1uberhunter1

Önerilen İletiler

Merhabalar Türkanime forum üyeleri ve yöneticileri.Ben uberhunter (İsim vermeye bile cesareti yok =( şaka bir yana buraya giren arkadaşlarımın anime sevdiğimi bilmelerini istemiyorum her ne kadar onlar sayesinde burda olsamda)

Neyse işte bende böyle garip bir üyeyim(Belkide benim gibilerden burda çok vardır [sanmıyorum gerçi])Animelere olan tutkum pokemon tasoları zamanına kadar dayansada bu işe profesyonel(Profesyonel o_O derken?) olarak (profesyonelden kasıt anime bağımlısı işte) 2 yıl önce başladım.Avatar The Last Airbender 2 yıl önce izlediğim ilk seridir CNBC-e'de çıkardı bir ara(Nalet Amerikalılar bu işede el atıp iyi reklam yaptıkları için yoksa bi haberdim ben anime işinden) ama beni en çok World of Tanks oyunun forumunlarında(Ne alaka demeyin orada bir abi anime konusu açmıştı)tanıştığım bir abi başlatmıştır animeye.Kendisi anime konusunda aşmış bir abimdir yalnız bu forumda takılıyormu bilmiyorum.Onun dışında Hyouka'yı çok severim konusundan çok çizimlerinde ayrıntıyı işlemesinden ve soundtrack albümünden dolayı bide Chitanda var tabi.Sonra Key firmasının başyapıtları Clannad ve Kanon gelir benim için ha birde SAO var unutmadan.

Türkanimeyi anime izlemek için çok kullansamda foruma yeni başladım.Gerçi 12.sınıfa hazırlanmaya başlayacağım o yüzden biraz ters bir zamana denk geldi.

Ayrıca animede Ecchi'ye Hentai'ye Yuri Yaoi ve hertürlü Ai ile biten şeye karşıyımdır.Bence anime karakterlerinin çizimleri nasıl pürüzsüzse kişilikleride öyle olmalıdır.(Kişisel görüş işte sevenlere karşı bir şey demiyorum herkesin kendi fikridir tabi)

Herkese şimdiden teşekkür eder izlediği her seriden keyif almasını dilerim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 21
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Hoş geldin dostum bende animeye Avatar ile başladıydım tabi onu çizgi film gözüyle izlemişimdir avatar filmini ararken ona denk gelip bitirdiydim birde aşağıdaki görüşüne bende çok katılıyorum :) neyse tekrar hoş geldin .

Ayrıca animede Ecchi'ye Hentai'ye Yuri Yaoi ve hertürlü Ai ile biten şeye karşıyımdır.Bence anime karakterlerinin çizimleri nasıl pürüzsüzse kişilikleride öyle olmalıdır.(Kişisel görüş işte sevenlere karşı bir şey demiyorum herkesin kendi fikridir tabi)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.