Jump to content

Önerilen İletiler

:ph34r: Sims Oynamayanlar buraya sims aşırı gerçekcidir ama konuştukları dil dünyanın her yerinden gelen dilerle birleştiriliyo Geçtiğimiz aylarda Sims 4 karakterini yarat demo çıkmıştı ama birçok şey eksikti sims aile yönetmek üniversiteye gitmek isterseniz sanal alemde işe yarar birşey yapamadıgınız şeyleri yapabildiğiniz bi oyun en güzel paketler bana göre Ambitions,Future,Island Paradise,Supernatural ve University life dir Ambitionsda çesitli meslekler vardır berber dövmeci fln fln future de robotlar kötü gelecek normal gelecek ve güzel gelecek vardır ısland paradise de bitane ada geliyo Islo Paradiso diye orda adada başlıyosunuz ve bot evler yapıp denizkızı olup denizaltı dolaşabiliyorsunuz supernaturel adı üstünde cin (ek paket gerekiyo cin için) hayalet vampir kurtadam peri cadı olabilirsiniz university life'ta ise Rebel,Jock,Nerd diye 3 grup var ve üniversitiye girmek için enroll universite diyip bölümünüzü seçiyosunuz normal iş adamı bussines art medicine scince technology fln fln gerçekten anlatılamıyo bilde (Anlattım :3)  :(  :lol:  :angry:  :lol:  :( 

*Sims konusunda herhangi bi probleminiz olursa öleyin yardım ederim

Düzenlenme: Kaxell tarafından
üst üste mesaj (flood) atmak yasaktır.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 77
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Olur  tabi ya olmazda her dakika da yangın çıkmaz ki bide ben söndür demesem zıplıyor koşuyo etrafta bağırıyo çok sinir oluyorum :D Mümkün olsa boğazını sıkıp öldürcem onu orada ama mümkün olmuyor işt

hahah aynen aynen usta çağırıp yaptırma iyiymiş  :D birde faturalar ödenmediğinde elektirikler felan kesilecekmiş öyle okumuştum bir yerde :D

doğalgaz falanda olsun kombi!!! :D

Ben bu oyunu nerden indirebilirim. (bi ara arayıp bulmuştum ama çok agır heralde ya benim net bunu 1 günde zor indirir heralde  :P )

torrent olarak indirebilirsin sims'i :D daemon tools yardımıylada kurabilirsn veya no cd cracki atarsın dert kalmaz. bu arada sims 4 geliyor :D bunlar eskidi artık

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sims 4 için 4gb ram gerekli diyorlar doğru mu o.o

Öyleyse yine sıkıntı yok benim ram tam 4gb zaten  B)

torrent olarak indirebilirsin sims'i :D daemon tools yardımıylada kurabilirsn veya no cd cracki atarsın dert kalmaz. bu arada sims 4 geliyor :D bunlar eskidi artık

Cahillik böyle bişey işte , daemon tools kullanmayı bilmiyorum daha :mellow: ( aslında öğrenmek istesem 10 dkkada öğrenirim ama üşengeçlikde böyle bişey tek linki varken yok indirde daemon tools'u kurda falan ohoo :D )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öyleyse yine sıkıntı yok benim ram tam 4gb zaten  B)

Cahillik böyle bişey işte , daemon tools kullanmayı bilmiyorum daha :mellow: ( aslında öğrenmek istesem 10 dkkada öğrenirim ama üşengeçlikde böyle bişey tek linki varken yok indirde daemon tools'u kurda falan ohoo :D )

daemon tools kolay :D sanal disk oluştur kalsın -.- takıl öyle olmadı gösteririm

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Evet aslında normal ama eksikliklerinden dolayı çoğu kişi almaktan vazgeçti oyunu :mellow:

benimki de tam 4 gb B)

uu şanslısın bakıyorumda :D vazgeçen oldu mu cidden bilmiyorum fakat sims 3'ü tüm ek paketlerle oynadığında 2gb ram falan kurtarmıyor bilgisayar yanıyor aeıjfıoa

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

uu şanslısın bakıyorumda :D vazgeçen oldu mu cidden bilmiyorum fakat sims 3'ü tüm ek paketlerle oynadığında 2gb ram falan kurtarmıyor bilgisayar yanıyor aeıjfıoa

Öyle oldu biraz  :D evet ya orjinalini almak isteyen kişiler felan kararını değiştirdi havuz, toddler, create a style felan olmadığı için. Gerçi bunlarında ek paketlerle üstünü kapatırlar diye düşünüyorum :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.