Jump to content

Önerilen İletiler

• 3 ay sonra...
  • Yanıtlar 77
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Olur  tabi ya olmazda her dakika da yangın çıkmaz ki bide ben söndür demesem zıplıyor koşuyo etrafta bağırıyo çok sinir oluyorum :D Mümkün olsa boğazını sıkıp öldürcem onu orada ama mümkün olmuyor işt

hahah aynen aynen usta çağırıp yaptırma iyiymiş  :D birde faturalar ödenmediğinde elektirikler felan kesilecekmiş öyle okumuştum bir yerde :D

doğalgaz falanda olsun kombi!!! :D

Sims 4 oynuyorum tabii crackleyince bir b*k olmuyor. Admin-chan kusura bakma. İlk oynayışım fenaydı. 5 kişilik bir aile yarattım. Çocukları olacaktı. 3 fert gebermesin mi? Altı üstü yarım saat aç kaldılar. Ben yokken kendilerine de bakabiliyorlardı. Ne haltsa. O zaman soğudum ilk olarak işte... 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

On 13.10.2015 at 20:36, Kana-chan yazdı:

Sims 4 oynuyorum tabii crackleyince bir b*k olmuyor. Admin-chan kusura bakma. İlk oynayışım fenaydı. 5 kişilik bir aile yarattım. Çocukları olacaktı. 3 fert gebermesin mi? Altı üstü yarım saat aç kaldılar. Ben yokken kendilerine de bakabiliyorlardı. Ne haltsa. O zaman soğudum ilk olarak işte...

Hile yap o halde yani yada bundan sonra. o.O Ben kontrol etmeden kendine bakan simim olduğunu hatırlamıyorum yada tez canlı olduğumdan hemen müdahale ederdim. Belki de fırsatları olmadı. :D Ben hep hile kullandım ya hep değil de çoğunlukla* bazıları zevki çıkmıyor diyor ama bilemiyorum sanırım oynarken bile korkağım. Para maddiyat her şey değildir diyen ben simlerimi adeta milyoner -abartı- yapıyorum. Üçüzüm olmuştu deneme amaçlı ama onda da hile yaptığımdan para ve ihtiyaç^^ istediği her şey de ayağına gelince.. kusursuzdu zaten bazen oynarken ciddi ve mükemmeliyetçi bir kontrol manyağı olduğumu anladım bu oyunda._. tabi ki de ben gene korktum ve onları öldürdüm ama ilkten yapamadım yani o ka cani değilim üzüldüm daha bebeklerdi.s -sonra toddler ve teen vee istediğimi alınca ölüm*-*- sadece ikizim olsun istemiştim -,- -ikizi oldu ve gene öldürdü inanın kontrol manyaklığından çıkmam ve mükemmel hamilelik geçirmesin diye uğraşmakta çok zorlandım- baktım büyüttüm aynı gün içinde -gene hile- neye benzicekler diye merak etmiştim. :p Sonra baktım hunharca katledemicem oyunu kaydetmeden çıktım ama hala acıları içimde. ;u; Ya ben çok seviyorum bu oyunu saatlerce başından kalkası gelmiyor insanın hele o ek paketler :'( insanlar neler yapmış diye bakıyorum ben gramını yapamadım ona yanıyorum hiç bir entrikam bile yoh !1 Hep hayalimdeki karakteri erkek ve kızı yapıp birbirlerine işte eş yaparım. Bi dışarı çıkayım gözüm insan görsün, partilere gideyim erkeklerle konuşayım, lokantalarda yemek yesin bacım, bi sosyal aktivite işte vs vs o da yok. İçimden gelmiyor ama yaşamam gerek bunları oyunda hissediyorum. Karakterim bile yalnız ve vejetaryen :') trait yani seçerken fln loner seçiyorum.s kii evde oturacağından -bnm gibi- insan isteyip yanına beni çıldırtmasın. <_< Gerçi geçen birine sarılmak istedi sanırım çok yalnız bıraktım. :/ -tabi ki de sarıldı- Off ya paragraflarca yazabilirim hala oyunda birçok şeyi yapamadım ne ara yapıcam hiçbi fikrim yok. -hee evet tek derdi bu hıı-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hile yap o halde yani yada bundan sonra. o.O Ben kontrol etmeden kendine bakan simim olduğunu hatırlamıyorum yada tez canlı olduğumdan hemen müdahale ederdim. Belki de fırsatları olmadı. :D Ben hep hile kullandım ya hep değil de çoğunlukla* bazıları zevki çıkmıyor diyor ama bilemiyorum sanırım oynarken bile korkağım. Para maddiyat her şey değildir diyen ben simlerimi adeta milyoner -abartı- yapıyorum. Üçüzüm olmuştu deneme amaçlı ama onda da hile yaptığımdan para ve ihtiyaç^^ istediği her şey de ayağına gelince.. kusursuzdu zaten bazen oynarken ciddi ve mükemmeliyetçi bir kontrol manyağı olduğumu anladım bu oyunda._. tabi ki de ben gene korktum ve onları öldürdüm ama ilkten yapamadım yani o ka cani değilim üzüldüm daha bebeklerdi.s -sonra toddler ve teen vee istediğimi alınca ölüm*-*- sadece ikizim olsun istemiştim -,- -ikizi oldu ve gene öldürdü inanın kontrol manyaklığından çıkmam ve mükemmel hamilelik geçirmesin diye uğraşmakta çok zorlandım- baktım büyüttüm aynı gün içinde -gene hile- neye benzicekler diye merak etmiştim. :p Sonra baktım hunharca katledemicem oyunu kaydetmeden çıktım ama hala acıları içimde. ;u; Ya ben çok seviyorum bu oyunu saatlerce başından kalkası gelmiyor insanın hele o ek paketler :'( insanlar neler yapmış diye bakıyorum ben gramını yapamadım ona yanıyorum hiç bir entrikam bile yoh !1 Hep hayalimdeki karakteri erkek ve kızı yapıp birbirlerine işte eş yaparım. Bi dışarı çıkayım gözüm insan görsün, partilere gideyim erkeklerle konuşayım, lokantalarda yemek yesin bacım, bi sosyal aktivite işte vs vs o da yok. İçimden gelmiyor ama yaşamam gerek bunları oyunda hissediyorum. Karakterim bile yalnız ve vejetaryen :') trait yani seçerken fln loner seçiyorum.s kii evde oturacağından -bnm gibi- insan isteyip yanına beni çıldırtmasın. <_< Gerçi geçen birine sarılmak istedi sanırım çok yalnız bıraktım. :/ -tabi ki de sarıldı- Off ya paragraflarca yaza bilirim hala oyunda birçok şeyi yapamadım ne ara yapıcam hiçbi fikrim yok. -hee evet tek derdi bu hıı-

Su otomatik hileyi ben de yaptim. Testingcheatsenabled true yasasin. T^T

Bana yazsana bana bana. :smile_oleyo:

Ben kari koca yapip, erkegi zorla aldattirip kadini da olay yerine cagirmistim. Bir tokadi var kadinin ay, icimin yaglari erimisti.

Dogdugumdan beri sims oynuyorum desem yeridir. D:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Su otomatik hileyi ben de yaptim. Testingcheatsenabled true yasasin. T^T

Bana yazsana bana bana. :smile_oleyo:

Ben kari koca yapip, erkegi zorla aldattirip kadini da olay yerine cagirmistim. Bir tokadi var kadinin ay, icimin yaglari erimisti.

Dogdugumdan beri sims oynuyorum desem yeridir. D:

Geçen hilelerde gezerken koca tokatlama hilesiyle karşılaştım :'D sonra kocadan hediye alma fln ehehe önce tokatlıycam sonra hediye alıcam. -,- Off ben hiç yaşamadım öyle şeyler.s kıskanıyormuş bi de ?-? Ama erkeğin yanına yaklaştırmıyorum kızları. Lütfen yani. Evde çürüsün hıh. Ay ben toplasan bir sene etmez oynamışlığım.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Geçen hilelerde gezerken koca tokatlama hilesiyle karşılaştım :'D sonra kocadan hediye alma fln ehehe önce tokatlıycam sonra hediye alıcam. -,- Off ben hiç yaşamadım öyle şeyler.s kıskanıyormuş bi de ?-? Ama erkeğin yanına yaklaştırmıyorum kızları. Lütfen yani. Evde çürüsün hıh. Ay ben toplasan bir sene etmez oynamışlığım.

Tokatlama hilesi miii :o anam neymis ki o ben bilmiim. :( Kiskanir tabi :D azcik aksiyon olsun diye ben de. T^T Ahaha apartmandan -bizimustkatbabannemler- ablaaa pasta nerden aliniyoduuu diye bagirmisligim vardir. D: -kucuktuum ufaciktim.s- Hilesiz eglenceli degil yaa. :d

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hile yapmadan olmaz tabii... Ama çok zengin olunca da hoşlanmıyorum. Mevcut bütçemle yaşatıyorum karakterlerimi. Ben biraz psikopatım desem yeridir. Sims 4 manyağı değilim öyle çok ama Yandere Simulator olunca iş kafayı yiyorum. İnsanları senpaim için öldürmek niye bu kadar güzel geliyo ki :3 :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.