Jump to content

Shotdown

Önerilen İletiler

Gb1Pg2.jpg

Şu aralar başlayan ve bana Dünya Kupası maçlarından daha çok zevk veren TI4 sizce nasıl gidiyor ?

-Kim birinci olur sizce ?

-Favori Takımınız ?

-Genel anlamda oyuncuların durumu ? 

Tartışalım bakalım :)

-Mesela benim favori takımım Team DK(İzlerken en çok keyif aldıgım player iceiceice oldugundan dolayı)

-Herkez gibi benimde 1.cilik düşüncem Team DK ama Na'Vi tehlikeli hiçbir zaman ne yapıcakları kestirelemeyen bir takım.

-Mesela Na'Vi Fnatic maçında Funn1k'in durumunu hiç beğenmedim profesyonel bir sporcu olarak birçok kez gereksiz yere öldü benim ve benim gibi iddaa oynayan arkadaslarıda zor duruma soktu diyebillirim çünkü hardlane de feedlemesi sonucunda oyunun gidişatını kötü yönde etkiledi. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aynen hep taktik TI maclarında hiçbir zaman banko maç yok. belirttigim gibi fnatic macında na'vi bankoydu çünkü sosyal medyada çok ezildiler us takımına yenildiler birçok takım tarafından meydan okundular elemelerin ilk macında dedim bunların hepsinin acısını cıkarıcaklar ama olmadı yenildiler :D 

Arrowu ezdiler yazık oldu.Gerçi DK da suanda bekledigim gibi deil 2-3 skorları :/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben yine Na'Vi tarafındayım. Ama geçen seneki final serisinden sonra işlerin ne tür sonlanacağı tahmin etmek oldukça güç. Her takım her oyuncu tehlikeli. Oyncular hakkında  bir iki maç daha izledikten sonra birşeyler karalarım. 

Baştada belirttim na'vi nin işi belli olmaz cok belirsiz bir oyun tarzları war son anda bir bakmısınız combat çevirmiş oyunu almış. Ama dedigim gibi finalde dk olucak gibime geliyor suanda ne kadar kotu gitselerde Burning,Mushi,İceiceice 3'lüsü tehlike :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kimin birinci olacağı hiç belli olmaz bence :/ Geçen sene Alliance ı destekledim (Sebebini bilmediğim bir şekilde :/ ) Bu sene Na'Vi çok hoşuma gidiyo (yine sebebini bilmediğim bir şekilde) Oyunlarla ilgili pek yorum yapamam çünkü TI'ın başladığını farketmedim :D Şuan Alliance Cloud9 maçını izliyorum güzel gidiyo gibi zevk alıyorum izlerken :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Bu sene sırf push durdurmayı öğrenmeye çalışacaklar yoksa chine's doto her sene goturecek odulu ^^ :D ama olsun ne navi ne dk ne alliance gibi favori takımlar alamadı tebrikler newbee

Finali adını duyunca dedim siz kimsiniz  :D En azından DK, EG beklerken NewBee geldi  :D yinede tebrikler o kadar favori takımın arasından sıyrıldı adamlar.

Ama yinede finalde Na'Vi vs DK görmek isterdim daha fazla keyf verirdi  :lol: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.