Jump to content

Oh Harro! ^^

BitterRock

Önerilen İletiler

Herkese merhaba!Ben Şeyma.18 yaşındayım.

Aslında uzun zamandır düşünüyordum foruma katılmayı.Bugün de bir çılgınlık yapıp katılayım dedim :D .

Aslında animelerle hep içli dışlı olmuşumdur.Bizim jenerasyon animelerle büyüdü nasıl olsa.Onlar kalkınca da dayım bize hep bir yerlerden anime ya da Japon filmi bulup izletirdi.Ama asıl başlayışım 6.sınıftayken yine bir çılgınlık yapıp Star'da yayınlanan küçükken hayranı olduğum ''Küçük Hırsız'ı yani 'Kamikaze Kaitou Jeanne''ı tekrar izlemem oldu sanırım.(Fangirllüğe Sinbadla başladım.)Sonra da kaptırdım gitti işte :D Her türlü animeyi,mangayı severim.Bir Haremle anlaşamadık sanırım. <_< 

Animeler dışında müzikle ilgileniyorum.Öyle gitar falan çalamam.O kadar becerikli değilim ama dinleyiciyim sonuçta.Daha çok Japonca,Korece veya Fransızca dinliyorum. (Indie olmazsa olmaz.)Neden bilmiyorum ama anlamadığım şarkıları dinlemek daha hoşuma gidiyor  :P 

Bunların dışında resim yapmayı,saçımı değişik renklere boyamayı ve bol bol kitap okumayı severim.

Amma yazdım ha. :D Herneyse,daha fazla kafanızı ağrıtmayayım...Şimdiden sitedeki herkese çok teşekkür ederim.Umarım iyi geçiniriz! :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.