Jump to content

Merhabalar :3

Emilia the Hero

Önerilen İletiler

Herkese merhaba~
Forumlara üye olup mesaj atma gibi alışkanlıklarım pek yok aslında ama bu sefer kendimi tutamadım ^^ 20 yaşındayım :3 Bu yüzden bazen çok üzülüyorum çünkü benim gibi anime izleyip, benim gibi fanlık yapan yaşıtlarım etrafımda neredeyse yok :'( Ama aştım denebilir ahaha. Kim ne derse desin insanın sevdiği şeyleri izlemesi, takip etmesi kesinlikle ayrı bir tat veriyor ^^

Açıkçası animeleri İngilizce altyazılı olarak takip ediyordum, Türkçeye neden bilmiyorum ama pek yanaşmamıştım. Fakat son birkaç seriyi hep burdan izledim ve izlemeye de devam edeceğim (: Çok önyargılı yaklaşmışım istemsizce. Gayet güzel çeviriler varmış, ellerinize sağlık ^^ Bir de görüntü kaliteleri çok hoş. Online izleyip böyle kaliteli izlemek beni çok mutlu etti ahah.

Bir de en sevdiğim animelerden bahsedeyim; Ore no Imouto!. Hala izlemediyseniz, izleyin. Hemen! ahah. Ama 2. sezonu pek o kadar da harika değil. Neyse bu konuya burada fazla girmesem daha iyi :P Nickimden de anlaşılacağı üzere Hataraku Maou-sama! da favorilerim arasında. Ben kısa seri takipçilerindenim biraz (:

Son olarak da; Fate serisinin Saber'ı, Fairy Tail'in Erza'sı ve Hataraku Maou-sama'nın Emilia'sı çok sevdiğim karakterlerdir. Evet biraz kılıçlı kalkanlı kızlarımızı seviyorum ahaha

Umarım birlikte güzel vakit geçiririz :3

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 31
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Aramıza hoş geldin :) Hataraku geçenlerde bitirmiştim dedigin kadar var :D

Aaa, izleyen ve seven biri olduğuna sevindim ^^ Biraz arada kaynayan sezon animelerinden oldu gibi hissediyorum çünkü. 2. sezonundan da hala ses yok :'( Ama sabırla bekliyorum, o sezon çıkacak! ahaha

Hoş geldin :) Şu kılıçlı kalkanlı kızlar konusunda katılıyorum ben de öyle güçlü kızları severim (bkz: Erza) :D

Yey *-*  Aslında sihirli büyülü, sevimli kızları da seviyorum ama Erza filan hani, apayrı yerdeler ya :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.