Jump to content

Merhabalar :3

Emilia the Hero

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 31
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

baya uzun bi tanışma yazısı yazmışsın ama adını yazmamışsın :D

merhaba, ben Furkan, forumun boş insanlarından biriyim, saydığın 3 karakteri de çok severim, özellikle Saber tabii ki.

Ahaha adımı aslında bilerek yazmamıştım, Emi Yuusha olarak kalsın :P

Hol geldin ben aslı :) hataraku maou samadan lucifer i çok severim :D

Hataraku seven biri daha! Ne güzel :3 Lucifer'a ben başta pek ısınamamıştım ama sonrasında yaptıklarına baya gülmüştüm :D

Merhaba, ben Ertugrul. Oreimo benimde favorilerim arasındadır, tahminim izlediğin seriler ile benimli çok benziyor. ;)

Oreimo seven biri, işte bu! Seveni geçtim izleyene bile zar zor denk geliyorum. Nereden de sevdim şu animeyi dedirtiyor bazen :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ahaha adımı aslında bilerek yazmamıştım,ama saklamaya gerek yok. Nalan ben de, memnun oldum ^^

Hataraku seven biri daha! Ne güzel :3 Lucifer'a ben başta pek ısınamamıştım ama sonrasında yaptıklarına baya gülmüştüm :D

Oreimo seven biri, işte bu! Seveni geçtim izleyene bile zar zor denk geliyorum. Nereden de sevdim şu animeyi dedirtiyor bazen :D

Kesinlikle güzel bir seriydi, karakter gelişimi falan da öyle. Eğer ilgini çekerse benim imzamdan bir kaç tane güzel animr bulabilirsin. Tabi yazdıklarım biraz komedi :P
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kesinlikle güzel bir seriydi, karakter gelişimi falan da öyle. Eğer ilgini çekerse benim imzamdan bir kaç tane güzel animr bulabilirsin. Tabi yazdıklarım biraz komedi :P

Çok isterdim fakat senin imzan bende anlamadığım bir şekilde kod olarak görünüyor ve ben işin içinden çıkamadım o.o aynen şu şekilde: p class="bbc_center"><span style="font-size:12px;"><a class="bbc_url" href="http://forum.turkani...-bölüm-eklendi/"><span style="color:#ff0000;"><strong>Sword Art Online: Fury & Sore [FF']</strong></span></a></span></p> 

İzninle mesaj atacağım sana (: Lucky Star izliyorum şu an ama sonrasında izlemeye yine komedi türünde bir şeyler arıyordum :3

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.