Jump to content

Merhabalaaar :)

ofaruk3

Önerilen İletiler

Merhaba Millet! 

Merhaba, merhabaa :) Ben Ömer Faruk. Onbeş virgül yetmişbeş yaşındayım :D İstanbulda oturuyorum. Animeye arkadaşımın tavsiyesi ile başladım ve iyiki başladım <3 Bana önerdiği ilk anime Fullmetal Alchemist idi. Çok beğenmiştim ve bitirdikten sonra OVA'larını da ardından izledim. Sonra kesmedi Koma Theater'ini izledim. O da yetmeyince 2 tane filmi varmış bunları da izledim :D Mükemmel bir animeydi gerçekten :) Kendimden biraz daha bahsedecek olursam, Dubstep müzik severim ve gerçekten hala anlayamadığım şey Dubstep beni çok etkiliyor ve her dinlediğimde yine aynı zevki tadıyorum. Her şarkıda tüylerim diken diken oluyor :D Dubstep dinlemeyi de severim çalmayı da :) Geçenlerde bulduğum birkaç müzik yapma oyunuyla birşeyler çalmaya çalışıyorum işte :D Haa, konu açılmışken oyun ve program yapıyorum.. Photoshop kullanıyorum :) Çizmeyi seviyorum fakat pekte başarılı olduğum söylenemez :D Daha çok tabletimle Sketchbook ile birşeyler karalıyorum. Renkli çizimleri sevmiyorum daha çok karakalem yapıyorum :D Gölgelendirme konusunda problemlerim olduğu için :D Şey birde çok utangacımdır ayrıca çok da duygusal :) Çok iyi rol yaparım :) Çok farklı birisiyimdir. Nasıl olduğunu bende çözemedim ama herkes öyle diyor :D Ayrıca pek de dışarı çıkmam ama bu aralar sağolsun arkadaşlarım yüzünden evde bir kere iftar yapabildim :D Ve evet anime konusuna gelirsek :) Daha yeni sayılırım. İzlediğim animeleri sırasıyla;

1- Fullmetal Alchemist

2- Fullmetal Alchemist Brotherhood [Artı 5 OVA, 2 Film, Koma Theater]

3- Death Note

4- Hunter X Hunter [Güncelim] [Artı Phantom Rogue filmini izledim The Last Mission filmini arıyorum ama yok galiba :D ]

5- Sword Art Online [Çok iyiydi ama sonlara doğru birazcık tadı kaçtı :D ] [Artı Sword Art Offline izledim ve Extra Edition'da 33. Dakikada kaldım :D :D ]

6- Shingeki No Kyojin [Çok çabuk bitti 2015'e kadar bekleyemiciim :D ] [Artı 2 OVA]

7- School Days [Final bölümü çok kötüydü ama ilk izlediğim ecchi olarak beğenmiştim :D ]

8- Free! Iwatobi Swim Club [O kadar hoşuma gitmişti ki :D 2. sezona başladım çok beğendiğim animeler arasında :D ] [Artı FrFr! 5 tane OVA izledim :) ]

9- Highschool DxD [Mükemmel bir animeydi ve ikinci ecchi animem olarak çok beğendim :D İzlerken her bölümünde tüylerim diken diken olmuştur :D ]

Şuan İzlediğim Animeler:

1- Akame ga Kill! [1. bölüm]

2- Barakamon [1. bölüm]

3- Fairy Tail [6. bölüm]

4- Hunter X Hunter [Güncel]

5- Sword Art Online 2 [2. bölüm]

6- Glasslip [2. bölüm] [bu arada Sachi'ye ölüyorum yaa :D Gözlüklü kızlara zaafım var adfasdfad :D Şu tatlılığa bak ama yaaa :D 2014-07-01-658368.png]

7- Aldnoah.Zero [1. bölüm] [İlk Bilim Kurgu animem :) ]

8- Rail Wars! [2. bölüm] [Her ne kadar trenlere ilgi duymasam da karakterleri çok hoşuma gitti, güzel anime yaa :) ]

9- Tokyo Ghoul [2. bölüm] [Çok güzel animeye benziyor ama içimdeki sadisti uyandıracak sanırım :D :D  ]

Askıya aldığım animeler:

1- Bakemonogatari [İzliyicem hep unutuyorum kahretsin ya :D Çok farklı bir anime ve bakış açısı falan çok hoşuma gitti ama :D ]

2- Highschool of the Dead [bana göre biraz saçma geldi 2 bölüm izledim galiba. Sıkıcı geldi :D Bir ara bitiririm ama ya :D ]

3- Baka to Test Shoukanjuu [İzlerken çok güldüğüm bir animedir 9. bölümde kaldım izlemeye devam edicem :D ]

Evet böyle arkadaşlar :) Bu aralar çok hoşuma giden anime türü.. Slice of life :) Hoşuma gitmeye başladı ya tabi birazda romantik seviyorum :) Ha :D Bu arada animeye başlamamın ikinci sebebi de BABAM :D :D Sizin anime izleyen babanız var mı :D ^^

Kendisi HxH'yi benimle beraber izleyip güncel olmuştur :D Dün açmış buradan Cowboy Bebop izliyor asdfasdf :D Valla anime konusunda benden biraz farklıdır ve izlediği animeler de pek hoşuma gitmiyor :D Biraz eski tür seviyor :D Geçenlerde de Princess Mononoke izlemişti falan :D Öyle yani :D Bana sormak istediğiniz bir şey varsa her zaman burada sayılırım :D Pek fazla arkadaşım olmadığı için yalnız takılıyorum bana arkadaşlık edebilecek varsa facebooktanda ekleyebilirler :) Kız olursa sevinirim ama fazla arkadaşım olmadığı için tek kriterim nefes alsın yeter asdfasdf :D 

Hayırlı Ramazanlar :)

Edit: Sanırım biraz uzattım ya :D Hepsini okuyan varsa teşekkürlerimi ve affımı sunuyorum :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

foruma hoş geldin anim izlyoruz diye büyüklerden hala  eleştiri aldığımız halde babanla anime izlemen güzelmiş üstelik baban saysindede  başlamışsın eee buda iyiydi babanını saygıyla selamlıyorum baban gibi baba olmak dileğiyle

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.