Jump to content

Nayru

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 33
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

THE LEGEND of ZELDA   UNUTULACAK BİLGİLER   Shigeru Miyamato ve TakashiTezuka adındaki, Nintendo firmasında çalışan 2 güzide Japon yazılım programcısı tarafından 1986 yılının soğuk bir kış gecesin

Beklediğim kişiden beklediğim konu. :) İnceleme mükemmel olmuş zaten o konuya hiç girmiyim. Ama nedense ben bir türlü linke ısınamadım. Özellikle internette gördüğüm "pot kırma" videolarından sonra ço

Yalnış hatırlamıyorsam Ben Drowned bir kartuşmuş. Üzerine kalemle Zelda yazılmış eski bir oyun kartuşu. Açtığında iki kaydedilmiş oyun varmış. "Ben" (Benjamin isminin kısaltması) "Drowned" (Boğuldu)

şöyle söyleyim majora's mask'ı 114 saate bitirmiş biri olarak 1 defa bile görmemek kalbimi ne kadar derinden yaraladı bilemezsin

sadece kalbi temiz çocuklar görebiliyormuş  :D  :D şirinler misali

Geçmiş olsun.

Şunları da buraya bırakayım:http://www.youtube.com/watch?v=jcjBzy89_6k  ve  http://www.youtube.com/watch?v=vvaKRd4UFmc

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

g-man gibi bir şey mi bu ben drowned bilmiyenler için g-man de half-life evreninden böyle durup dururken karşına çıkan mavi takım elbiseli bi elemean onu bi kaç kere görmüştüm hatta her karşılaştığım yeri not alıp tekrar oynuyordum bu da öyle bir şey mi

vayyy ben drowned bilen biri....

zelda evreninin Slendermani'dir kendisi  :mellow:  :wacko: daha doğrusu sadece majoras mask'da var diye biliyorum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

g-man gibi bir şey mi bu ben drowned bilmiyenler için g-man de half-life evreninden böyle durup dururken karşına çıkan mavi takım elbiseli bi elemean onu bi kaç kere görmüştüm hatta her karşılaştığım yeri not alıp tekrar oynuyordum bu da öyle bir şey mi

ben o kadar oynadım half life ilk defa duyuyorum desem 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yalnış hatırlamıyorsam Ben Drowned bir kartuşmuş. Üzerine kalemle Zelda yazılmış eski bir oyun kartuşu. Açtığında iki kaydedilmiş oyun varmış. "Ben" (Benjamin isminin kısaltması) "Drowned" (Boğuldu)

Oyuna başladığında, tuhaf yüz ifadeli bir Link heykeli oyun boyunca onu takip etmiş, arkasını dönünce heykel orada beliriyormuş. Ayrıca konuşmalarda "Bunu yapmamalıydın." ya da "Korkunç bir kaderle karşılaştın değil mi?" gibi yazılar çıkıyormuş. Daha detaylar vardı, biraz daha da farklı olabilir ama aklımda kalan bu. Kısaca Ben adında boğulan bir çocuğun hayaletinin ele geçirdiği söylenen efsanevi oyun.

unlednyi.jpg

Daha sonra ayrı bir oyununu yapmışlar diye duymuştum. Klasik bir creepypasta işte.

Benim favorim oyunun başı :D

takethis.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.