Jump to content

Nayru

Önerilen İletiler

Yalnış hatırlamıyorsam Ben Drowned bir kartuşmuş. Üzerine kalemle Zelda yazılmış eski bir oyun kartuşu. Açtığında iki kaydedilmiş oyun varmış. "Ben" (Benjamin isminin kısaltması) "Drowned" (Boğuldu)

Oyuna başladığında, tuhaf yüz ifadeli bir Link heykeli oyun boyunca onu takip etmiş, arkasını dönünce heykel orada beliriyormuş. Ayrıca konuşmalarda "Bunu yapmamalıydın." ya da "Korkunç bir kaderle karşılaştın değil mi?" gibi yazılar çıkıyormuş. Daha detaylar vardı, biraz daha da farklı olabilir ama aklımda kalan bu. Kısaca Ben adında boğulan bir çocuğun hayaletinin ele geçirdiği söylenen efsanevi oyun.

unlednyi.jpg

Daha sonra ayrı bir oyununu yapmışlar diye duymuştum. Klasik bir creepypasta işte.

Ben drowned olayı Minecrafttan Herobrine olayını anımsattırıyor öyle değil mi? Onda da güya Notch'un ölen küçük kardeşiymiş falan filan yabancılar bu tür olayları çok büyütüyorlar sanki..

Benim favorim oyunun başı :D

takethis.png

KOKİRİ SWORD  :cheer2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 33
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

THE LEGEND of ZELDA   UNUTULACAK BİLGİLER   Shigeru Miyamato ve TakashiTezuka adındaki, Nintendo firmasında çalışan 2 güzide Japon yazılım programcısı tarafından 1986 yılının soğuk bir kış gecesin

Beklediğim kişiden beklediğim konu. :) İnceleme mükemmel olmuş zaten o konuya hiç girmiyim. Ama nedense ben bir türlü linke ısınamadım. Özellikle internette gördüğüm "pot kırma" videolarından sonra ço

Yalnış hatırlamıyorsam Ben Drowned bir kartuşmuş. Üzerine kalemle Zelda yazılmış eski bir oyun kartuşu. Açtığında iki kaydedilmiş oyun varmış. "Ben" (Benjamin isminin kısaltması) "Drowned" (Boğuldu)

Ya bu oyunmu oyunsa oynamak isterim :)hele 2011 versiyonu 1 yardimci olurmusun ?

biraz geç gördüm ama k.b.

tabii olurum neyi bilmek istiyorsun bana mesaj atabilirsin yada herkesin görmesi açısından buraya açıklayabilirim 

teknik olarak bir oyun ama benim için çok daha fazlası...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

biraz geç gördüm ama k.b.

tabii olurum neyi bilmek istiyorsun bana mesaj atabilirsin yada herkesin görmesi açısından buraya açıklayabilirim 

teknik olarak bir oyun ama benim için çok daha fazlası...

Ya şimdi bu oyunun tr versiyonu varmi varsa oyunun linkini yoksada oyunun normal indirne linkini atarmisin ve ayrica üyelik vb gerektiriyormu crack falan mesela birde çevrim içi oynanabiliormu

Not:2011 versionu icin

Daha new bi versiyon varsa o olursa daha iyu gider :) simdiden saol

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

şimdi oyun nintendo oyunu bu ne demek asla türkçe vers. olmadı ve olmayacak demek yani biraz ingilizce lazım (hatta birazdan da öte olabilir)

oyun Nintendo platformunda oynanılıyor yani Nintendo Wii , Nintendo 3ds, Nintendo Gamecube gibi konsollara sahip olmak lazım orijinal sürümü için

Ancak bu PC'de oynanılmıyor anlamına gelmesin PC'de emülator yardımı ile oynayabilirsin

2011 demiştin yani Zelda Skyward sword oyununu kastediyorsun bunun için öncelikle http://www.dolphin-emulator.com/ buradan son sürüm emülator indir

ardından oyunu kickasstorrent vs yerlerden indir (şimdi link verirdim ama ne olur ne olmaz sen halledersin)  ve emülator üzerinden oyunu çalıştır

Yine bir sorun olursa (oyunun çalışmaması gibi) bana ulaşabilirsin artık bu işte iyice pro konumuna geldim olabilecek tüm sorunları biliyorum :cool-onion-head-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

şimdi oyun nintendo oyunu bu ne demek asla türkçe vers. olmadı ve olmayacak demek yani biraz ingilizce lazım (hatta birazdan da öte olabilir)

oyun Nintendo platformunda oynanılıyor yani Nintendo Wii , Nintendo 3ds, Nintendo Gamecube gibi konsollara sahip olmak lazım orijinal sürümü için

Ancak bu PC'de oynanılmıyor anlamına gelmesin PC'de emülator yardımı ile oynayabilirsin

2011 demiştin yani Zelda Skyward sword oyununu kastediyorsun bunun için öncelikle http://www.dolphin-emulator.com/ buradan son sürüm emülator indir

ardından oyunu kickasstorrent vs yerlerden indir (şimdi link verirdim ama ne olur ne olmaz sen halledersin)  ve emülator üzerinden oyunu çalıştır

Yine bir sorun olursa (oyunun çalışmaması gibi) bana ulaşabilirsin artık bu işte iyice pro konumuna geldim olabilecek tüm sorunları biliyorum :cool-onion-head-emoticon: 

Yani simdi emulatole oyunu oynasam grfiklerde düsme olurmu yada sürekli oyundan atma gibi ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Oyundan atma gibi bir şey olmaz sadece fps düşebilir

grafik konusuna gelince bu tamamen bilgisayarının performansına bağlı ben i5 işlemcili 4gb ramlı pc'den kasmadan oynayabiliyorum

tabii yine özel ayarları var eğerki sen oyunu yükledikten sonra kasma gibi bir durum söz konusu olursa o konuda da yardımcı olurum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.