Jump to content

One Piece Ne Zaman Bitecek?

Adige

Önerilen İletiler

Ahahaha çok iyi ya zaten açıklama yapmasaydı da belliydi bir 10 yıl daha süreceği o kadar gizem var ki manga da birden fazla 10 yıl bile az yani tayfa nın hayali sonra savaşlar,  müttefik durumları,denizciler falan filen yeni güçler çıkıyor yonkoular çıktı. Yeni karakterler çıkacak onda heyecanlandım işte :D daha neler çıkacak allah bilir ama animesinin süreceğini tahmin etmiyorum rezil animesi o derece 10 yıl daha sürecek bir manga için bu anime rezil ötesi ... Umarım toei animasyon kendine gelir artk çizgi film modunda anime izliyoruz :D ayrıca iyi ki de devam ediyor ben ODA efendinin konuyu dağıtacağını ya da bozacağını düşünmüyorum. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 sene sonra...
  • Yanıtlar 43
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

One Piece Ne Zaman Bitecek? Eiichiro Oda Konuştu!   “One Piece ne zaman bitecek?” Seriyi takip eden pek çok kişinin sorduğu soru bu şüphesiz. One Piece’in mangakası Eiichiro Oda, ChinaTimes’a verdiğ

One piece 45 yaşında başlayan bir adam şuan 62 yaşında olduğuna göre oda 10 yıl dediyse o 15 yıldır 2 hafta bir manga veriyor nasılsa onu hesaba katmıştır.15 yıl daha eklersek adam 77 yaşında olacak..

iyi canım bi 5 yıl dana başlamayım ben bu seriye o zaman :D

Posted Images

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.