Jump to content

( 26 / 26 ) Major 4

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 259
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Major 4 Anime Türü : Komedi, Dram, Shounen, Spor Bölüm Sayısı : 26 / 26 Yapım Yılı : 2008 Çevirmen : T4icho, Rouge Düzenleme : Hokage_Minato Özet; Onlara karş

İnandık ki 6. sezona kadar çevireceğime , devam ediyoruz. Teşekkür ederim arkadaşlar bu arada hepinize.

Devamı gelecek arkadaşlar. Bu arada az bölüm geliyor .s biraz daha hızlandırın .s saçma sapan serilere 10 bölüm geliyor bu seriye 2-3 .s... Diyen arkadaşları sopalarım. Benden söylemesi  :angry:  :ang

Posted Images

anti opening ending fc açacak adam söylenir mi bu :D

Deme öyle majorun openingler fecci derecede sağlam :D Hastasıyım desem yeridir. Ama opening 6 acayip sardı beni, arka arkada 40 42 kere dinlemişliğim vardır. Birşeyin suyunu çıkartıncaya kadar dinleme huyum var. Major 2 ve major 6, bir iki tanede hajime, area no kishi ve tabiki tsubasadan ezbere bildiğim opening var :P Steins Gate'de opening konusunda harika yanlız biz major konusuna farklı yorumlar yapıyoruz en  iyisi özele geçelim, anime sever bir kardeşim muhabbet etmek isterim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bana göre En iyi spor Animesi: Hungry Heart Wild Striker ve One Outs ve Prince Of tennis Başkalarıda var ama şuan ilk üçüm bunlar spor olarak xD major ilerki sezonlar drama açısından daha iyi olcak.

Hocam sen o zaman hajime no ippo, kuruko no basket, diamond no ace falan izlemedin o  zaman :D tabi one outs süper onu hariç kılmak şartıysa prince of tennisi izledim dediklerinizden ve beni pek sarmadı. Baş karakteri güçlü olan nadir animlerden bu durum gayet hoş ama bir süre sonra sıkıyor, pek süpriz yok, heyecanda yok, acayip soğuk birisi baş karakteri o yüzden ilklerde pek yer alamz diye düşünürdüm :D tabi tamamını izlemediğim için tamda yorum yapamıyorum sanırım 50 küsür bölümündeydim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hocam sen o zaman hajime no ippo, kuruko no basket, diamond no ace falan izlemedin o  zaman :D tabi one outs süper onu hariç kılmak şartıysa prince of tennisi izledim dediklerinizden ve beni pek sarmadı. Baş karakteri güçlü olan nadir animlerden bu durum gayet hoş ama bir süre sonra sıkıyor, pek süpriz yok, heyecanda yok, acayip soğuk birisi baş karakteri o yüzden ilklerde pek yer alamz diye düşünürdüm :D tabi tamamını izlemediğim için tamda yorum yapamıyorum sanırım 50 küsür bölümündeydim.

Aslında şuana kadar 355 seri izledim :P söylediğin serileri 6 7 defa izlemişimdir tek tek :) seri olmayınca izlediğim serileri sürekli izlerim  Benim One Outs önermem O seri Psikolojik bir seri izlemişşin sanırım sende süper dediğine göre aslında one outs ve prince of tennis karakterlerinin tek ortak yanları panik yapmazlar her durumda cool davranıp baskı altında hissetmezler böyle karakterleri severim ama one outs Tokuchi farklı Adam Tambir kumarbaz beyzbol oyuncusu bile değil ama takımı şampiyon yaptı aklı ile onun saldırısı psikoloji en azından keşke goroda cool tavırları olsa, kısaca major serisi günlük hayatdan kesinti olan bir spor tarzı olan seri olarak anlatılıyor ve prince of tennis izle ilerledikçe sarıcak :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hmm, Goro'nun diğer dediğiniz karakterlerden aşağı kalan bir yanı olduğunu düşünmüyorum. Aksine söylediklerinizden kat be kat daha fazla zorlu işlere kalkışıyor bana kalırsa :) Bu arada One Outs serisini hiçbir zaman spor mangası/animesi altında benimseyemedim. Sebebi serinin asıl amacının beyzbolu ön plana çıkarmak olmaması , bir araç gibi kullanılıyor yani. Lakin yine de bir karakter olarak Tokuchi'nin zekasına hayran kalmamak elde değil tabii.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hmm, Goro'nun diğer dediğiniz karakterlerden aşağı kalan bir yanı olduğunu düşünmüyorum. Aksine söylediklerinizden kat be kat daha fazla zorlu işlere kalkışıyor bana kalırsa :) Bu arada One Outs serisini hiçbir zaman spor mangası/animesi altında benimseyemedim. Sebebi serinin asıl amacının beyzbolu ön plana çıkarmak olmaması , bir araç gibi kullanılıyor yani. Lakin yine de bir karakter olarak Tokuchi'nin zekasına hayran kalmamak elde değil tabii.

Dediğin dogru beyzbolu araç olarak kullanıyor ama yani death note code geass gibi animelerde ana karakterler zekalarını savaş adalet gibi şeyler için kullanıyoradam tam bir kumarbaz, bu seride daha farklı kullanılıyor tokuchinin yeteneği var ama birde zeka seviyesi normalden üstün olunca rakipsiz oluyor adam zaten rakibine psikolojik olarak üstün olunca o rakip seni asla yenemez goro'nun hızlı topları var hatta son final hızınıda biliyorum ama goro için fazla sempatik yapılmış karakter kişilik yetenekler prof seviyede herşey ama böyle bir karakter için feci bir son var majorda o yüzden hayal kırıklığına uğradım majorda ama genede zevkle izliyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dediğin dogru beyzbolu araç olarak kullanıyor ama yani death note code geass gibi animelerde ana karakterler zekalarını savaş adalet gibi şeyler için kullanıyoradam tam bir kumarbaz, bu seride daha farklı kullanılıyor tokuchinin yeteneği var ama birde zeka seviyesi normalden üstün olunca rakipsiz oluyor adam zaten rakibine psikolojik olarak üstün olunca o rakip seni asla yenemez goro'nun hızlı topları var hatta son final hızınıda biliyorum ama goro için fazla sempatik yapılmış karakter kişilik yetenekler prof seviyede herşey ama böyle bir karakter için feci bir son var majorda o yüzden hayal kırıklığına uğradım majorda ama genede zevkle izliyorum.

World Series ve Message ovalarını izlemeni tavsiye ediyorum :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.