Jump to content

( 26 / 26 ) Major 4

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 259
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Major 4 Anime Türü : Komedi, Dram, Shounen, Spor Bölüm Sayısı : 26 / 26 Yapım Yılı : 2008 Çevirmen : T4icho, Rouge Düzenleme : Hokage_Minato Özet; Onlara karş

İnandık ki 6. sezona kadar çevireceğime , devam ediyoruz. Teşekkür ederim arkadaşlar bu arada hepinize.

Devamı gelecek arkadaşlar. Bu arada az bölüm geliyor .s biraz daha hızlandırın .s saçma sapan serilere 10 bölüm geliyor bu seriye 2-3 .s... Diyen arkadaşları sopalarım. Benden söylemesi  :angry:  :ang

Posted Images

• Forum Admin

Çevrilmesi en çok beklenen seri listesine adaylığını koyuyorum  :D beni de yazın sıraya  :rolleyes: Deniz kaptan her gün sağlığına dua ediyorum sen uzun yaşarsın bu kadar dua ile benden söylemesi  :P emeklerin için teşekkürler ama kendini de sıkıntıya sokma güzel ve sağlıklı bir çevirisi olsun birkaç gün geç gelsin önemli değil, çevrilmesi için bu kadar bekledik az daha beklemekten çatlamayız  B) ayrıca senin önceliklerinde önemli eminim ilk sırada yer almıyoruz sonuçta hepimizin özel hayatı var arkadaşlarda eminim bu konuda anlayışlı davranırlar sabırsız olmalarını seriyi izlemeyi ne kadar çok istediklerine bağlıyorum  :) sen de zor bir iş aldın üzerine kolay gelsin tekrar  ^_^  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.