Jump to content

( 26 / 26 ) Major 4

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 259
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Major 4 Anime Türü : Komedi, Dram, Shounen, Spor Bölüm Sayısı : 26 / 26 Yapım Yılı : 2008 Çevirmen : T4icho, Rouge Düzenleme : Hokage_Minato Özet; Onlara karş

İnandık ki 6. sezona kadar çevireceğime , devam ediyoruz. Teşekkür ederim arkadaşlar bu arada hepinize.

Devamı gelecek arkadaşlar. Bu arada az bölüm geliyor .s biraz daha hızlandırın .s saçma sapan serilere 10 bölüm geliyor bu seriye 2-3 .s... Diyen arkadaşları sopalarım. Benden söylemesi  :angry:  :ang

Posted Images

• Forum Admin

Arkadaşlar içiniz rahat edecekse bundan sonra her cumartesi 2 bölüm diyelim, yoksa çıldıracağım yani. Günde 2 bölüm çeviriyorum yine yaranamıyorum sizlere.

Geçmişte yazdığım yazıyı alıp buraya kopyalıyorum -_- sen sakin ol yeter bize lazımsın Deniz kaptan ^_^

Çevrilmesi en çok beklenen seri listesine adaylığını koyuyorum  :D beni de yazın sıraya  :rolleyes: Deniz kaptan her gün sağlığına dua ediyorum sen uzun yaşarsın bu kadar dua ile benden söylemesi  :P emeklerin için teşekkürler ama kendini de sıkıntıya sokma güzel ve sağlıklı bir çevirisi olsun birkaç gün geç gelsin önemli değil, çevrilmesi için bu kadar bekledik az daha beklemekten çatlamayız  B) ayrıca senin önceliklerinde önemli eminim ilk sırada yer almıyoruz sonuçta hepimizin özel hayatı var arkadaşlarda eminim bu konuda anlayışlı davranırlar sabırsız olmalarını seriyi izlemeyi ne kadar çok istediklerine bağlıyorum  :) sen de zor bir iş aldın üzerine kolay gelsin tekrar  ^_^  

Eren' im senin uzmanlık alanın olduğu için karışmak istemiyorum lakin istersen konuyu kapatalım sadece çeviri eklemeleri devam etsin, istersen çeviri nerde kaldı diyen her üyeyi banlayayım karar senin :rolleyes:

Düzelticem. Sunucum açılır açılmaz :D Bu aralar çok çöküyor 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Geçmişte yazdığım yazıyı alıp buraya kopyalıyorum -_- sen sakin ol yeter bize lazımsın Deniz kaptan ^_^

Eren' im senin uzmanlık alanın olduğu için karışmak istemiyorum lakin istersen konuyu kapatalım sadece çeviri eklemeleri devam etsin, istersen çeviri nerde kaldı diyen her üyeyi banlayayım karar senin :rolleyes:

Ya bırak deniz kendi kaşınıyor. Yorum atanım yok hayran istiyom diyor al işte ona hayran  :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Ya bırak deniz kendi kaşınıyor. Yorum atanım yok hayran istiyom diyor al işte ona hayran   :D 

Şunu baştan söylesene ben hergün flood neyim dinlemem atarım yorum :ahaaah-onion-head-emoticon: başka yerlerde reklamını bile yapıyorum haberi yok :hehe-onion-head-emoticon: benden öte hayran mı olur :big-eye-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar Major serisi çok iyi ve her gün girip bakıyorum acaba yeni bölüm gelmiş mi diye  :D . Çeviri zor iş gerçekten. Çevirdin senkronizasyon yaptın render aldın tekrar yükledin vb. derken gerçekten büyük emek var. Çeviri ekibine çok teşekkür ediyorum. Bizleri bu güzel animeden mahrum etmediğiniz için.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben kaşınmadım da kaşıdılar yine de... İsyan da mı etmeyelim abi ara sıra. Dert yanamıyoruz valla :(

Seriyi çok sevdiğimizden ısrarırımız , Allah bin kere razı olsun bu seriye el attığın için, her daim takiteyiz, istediğin kadar yakın T4icho biz onlarıda okuruz :D

Ayrıca her hafta majordan hemen hemen 2 bölüm geliyor  Diamond no Ace içinde 1 bölüm her hafta toplam 3 bölüm çevirip ekliyor çevirmen şikayet edicek hiç bir şey yok ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ellerinize sağlık çok güzel bir baş yapıta el attınız uzun süredir sizi takip ediyorum ama ilk defa yorum yazıyorum :D(yorum yazma gibi bir alışkanlığım yok k.bakmayın) ben tüm sezonları inglizce altyazı izledim 5. sezonda öyledi galiba yanlış hatırlamıyorsam o zaman  daha sadece 1 sezon çevrilmiş 2.sezon ise 7-8 bölüm çevrilmişti tüm sezonlar tr altyazı olunca bir daha izlemeyi düşünüyorum

bilmenizi isterim ki çevirilerinizi dört gözle bekleyip ama yorum yazmayan duyarsız bir çok kişi vardır ben kendi adıma özür diliyor ve çalışmalarınız devamını dört gözle bekliyorum yaptığınız ve yapacağınız tüm çalışmalar için tüm içtenliğimle teşekkür ediyorum kolay gelsin 

not: 7-8 yıldır anime izliyorum forumdaki yorum sayısı bakarak ne durumda olduğumu görebilirsiniz :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.