Jump to content

( 26 / 26 ) Major 4

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 259
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Major 4 Anime Türü : Komedi, Dram, Shounen, Spor Bölüm Sayısı : 26 / 26 Yapım Yılı : 2008 Çevirmen : T4icho, Rouge Düzenleme : Hokage_Minato Özet; Onlara karş

İnandık ki 6. sezona kadar çevireceğime , devam ediyoruz. Teşekkür ederim arkadaşlar bu arada hepinize.

Devamı gelecek arkadaşlar. Bu arada az bölüm geliyor .s biraz daha hızlandırın .s saçma sapan serilere 10 bölüm geliyor bu seriye 2-3 .s... Diyen arkadaşları sopalarım. Benden söylemesi  :angry:  :ang

Posted Images

meraktan çatlicaz cidden :)

1 tb lık bişe yüklemeye başlasaydınız şimdi çıkmıştı bea

dünden beri beklioruz inş bugün gelir de izleriz şimdiden teşekkürler...

yeni bölümleri dört gözle bekliyoruz çeviren , encode eden ve yükleyen ark. teşekkürler :)

Baktım ki eklenmemiş, ve yine baktım ki encoder arkadaş meşgul. E tabii benim de boş zamanım var. Diamond 48'le major'un 19. bölümlerini aradan çıkarttım. Ve yine şaşırırsınız ki encoderlar meşgul. Dedim ki major 20'yi çevireyim. Bu ortalamayla akşam vaktine (Ki bütün günüm boş) 3-4 bölüm daha çevirip kafayı tırlatmayı düşünüyorum. E haliyle majoru 24. bölüme kadar çevirirsem, geri kalan 2 bölümü de çeviririm biter gider. Umut vermiyorum ama. Hiçbir şey kesin değil. Takdir edersiniz ki...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Baktım ki eklenmemiş, ve yine baktım ki encoder arkadaş meşgul. E tabii benim de boş zamanım var. Diamond 48'le major'un 19. bölümlerini aradan çıkarttım. Ve yine şaşırırsınız ki encoderlar meşgul. Dedim ki major 20'yi çevireyim. Bu ortalamayla akşam vaktine (Ki bütün günüm boş) 3-4 bölüm daha çevirip kafayı tırlatmayı düşünüyorum. E haliyle majoru 24. bölüme kadar çevirirsem, geri kalan 2 bölümü de çeviririm biter gider. Umut vermiyorum ama. Hiçbir şey kesin değil. Takdir edersiniz ki...

eline emeğine sağlık. biz sadece yükleniyor dedin bişey olmadı diye heycanlandık durum bu :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• TAÇE Yetkilisi

Arkadaşlar bildiğiniz gibi altyazılarda senkron sorunu oluyordu. Onu düzeltmek için tüm gece uğraştık ama olmadı o yüzden bugüne kaldı kusura bakmayın, size en iyi şekilde sunmaya çalışmamızdan bu gecikme...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.