Jump to content

( 26 / 26 ) Major 4

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 259
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Major 4 Anime Türü : Komedi, Dram, Shounen, Spor Bölüm Sayısı : 26 / 26 Yapım Yılı : 2008 Çevirmen : T4icho, Rouge Düzenleme : Hokage_Minato Özet; Onlara karş

İnandık ki 6. sezona kadar çevireceğime , devam ediyoruz. Teşekkür ederim arkadaşlar bu arada hepinize.

Devamı gelecek arkadaşlar. Bu arada az bölüm geliyor .s biraz daha hızlandırın .s saçma sapan serilere 10 bölüm geliyor bu seriye 2-3 .s... Diyen arkadaşları sopalarım. Benden söylemesi  :angry:  :ang

Posted Images

Bu kadar insanı magdur etmeyin lütfen.Beklemeye devam ediyoruz

Abi çok merak ettiğim bir şeyi paylaşayım istersen. Bu seri çevrilirken neredeydi o ''Mağdur İnsanlar'' bir anlatsana bana. Burada 3-4 kişi var takip ettiğini bildiğim. Onlardan da özürlerimi kabul etmelerini bekliyorum çünkü aniden çıkan bir yüksek lisans meselesi için oradan oraya koşturmaktan eve girmeye vaktim olmuyor. Seriyi bir arkadaş devralabilirse çok güzel olacak, lakin dediğim gibi bu seriyi yarı yolda bırakacak değiliz. Demem o ki önümüzdeki 1 ay ki kendi adıma konuşuyorum, herhangi bir çeviri yapabilecek imkanım olmayacak => bkz: Buradan çıkan anlam Seriyi bıraktın cart curt değil, insani durumlardır. Anlayışınıza sığınıyorum. Durumum o kadar elverişsiz ki foruma bile ancak bugün girebildim.  Rica ediyorum seri boyunca tek bir yorum bile yapmamış insanlar gelip buraya '' Seriye ne oldu ya, yarım mı kalacak yine'' cart curt demesinler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Abi çok merak ettiğim bir şeyi paylaşayım istersen. Bu seri çevrilirken neredeydi o ''Mağdur İnsanlar'' bir anlatsana bana. Burada 3-4 kişi var takip ettiğini bildiğim. Onlardan da özürlerimi kabul etmelerini bekliyorum çünkü aniden çıkan bir yüksek lisans meselesi için oradan oraya koşturmaktan eve girmeye vaktim olmuyor. Seriyi bir arkadaş devralabilirse çok güzel olacak, lakin dediğim gibi bu seriyi yarı yolda bırakacak değiliz. Demem o ki önümüzdeki 1 ay ki kendi adıma konuşuyorum, herhangi bir çeviri yapabilecek imkanım olmayacak => bkz: Buradan çıkan anlam Seriyi bıraktın cart curt değil, insani durumlardır. Anlayışınıza sığınıyorum. Durumum o kadar elverişsiz ki foruma bile ancak bugün girebildim.  Rica ediyorum seri boyunca tek bir yorum bile yapmamış insanlar gelip buraya '' Seriye ne oldu ya, yarım mı kalacak yine'' cart curt demesinler.

kardeş tek temennimiz askıda kalmaması 1 ay sonra olsa da olur fark etmez bekleriz. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kardeş biz bekleriz bizim istemediğimiz serinin yarım kalmasıydı.sen zaman bulunca çevirirsin zaten.sen canını sıkma sana işlerin için kolay gelsin  :D  :D  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu seriyi takip ettiğimi göstermem için buraya yazmama gerek olduğunu düşünmüyorum.Aynı zamanda burda sana da  bir şey demedim.Hatta seni mağdur görüyorum.Diamond no Ace ve Major serisini tek başına çevirmenide saçma buluyorum.Ben sadece başka birinin devralabilceğini düşünüyorum hepsi bu.Sen bunları çevirirken kimsenin sana yardım etmemesi falan saçma yani.Neyse yanlış anlaşıldıysak affola

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

çevirmen arkadaş çeviremeyecek durumdaysa zorlamaya gerek yok insanlık hali işleri olabilir....yeni çevirmen arkadaşı bekliyoruz artık..

T4icho arkadaşa da şimdiye kadarki çevirileri için tekrar teşekkür ederim...umarım işlerin yolunda gider de bu çeviri olmadı başka çevirillerini de görürüz...
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...
  • TAÇE Yetkilisi

26. Bölüm ( Final Bölümü) Eklenmiştir. İyi Seyirler...

21-22-23-24 ve 25. Bölümleri http://www.puzzlesubs.com/index.php?topic=1438.0 buradan indirebilirsiniz.

Yukarıdaki bölümlerin çevirisinde yardımcı olan PuzzleSubs'a teşekkür ederiz.

Animeden hiç vazgeçmeyen her şeye rağmen çevirmeye devam eden T4icho (Deniz) arkadaşımıza sonsuz teşekkürler... Bir aksilik çıkmazsa 5. Sezonda görüşmek üzere... :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.