Jump to content

İmzalarım,bannerlarım,photoshop çalışmalarım

Önerilen İletiler

GIF çalışmalarım [blur]

erwin.gif

kurapicablur.gif

kakashiblur.gif

Banner çalışmalarım

Edward Elric PNG ve GIF

edwardelric.png

---------------------------------------------------------------------------------------------------

edwardelric.gif

Death Note Kira PNG ve GIF

kirafan.png

---------------------------------------------------------------------------------------------------

kirafan.gif

HxH Kurapika PNG ve GIF [İlk çalışmamdı biraz kötü oldu : :D]

kurapika.png

kurapika.gif

İlk iki imzam:

İlk 2 imzamı yapmış bulunuyorum arkadaşlar : :Dİ :D, kötü eleştirin beni :D< :D>

Hunter X Hunter'dan Gon Freecs

6Yld60.png

Free! 'den Nagisa

y2Agnk.png

Bokeh Text Wallpaper Çalışmam:

Gbpapr.png

Converse on Wall photoshop çalışmam

72V5oL.png

"3" Type çalışmam

8m9Ag1.png

Spoiler içinde olanlar eski çalışmalarımdır. Yenilerini ekleyeceğim birazdan :)< :)>

Düzenlenme: ofaruk3 tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İmzalarının renderlerini biraz daha aramanı tavsiye ediyorum onun dışında 3 Type çalışması çok güzel olmuş onu yapmak için videosu falan varmıdır acaba ?

Valla onu yaparken hiçbir rehbere bakmadığım için öyle bir ders var mı bilemiyorum açıkçası :D O konuyu da biraz araştırayım şimdi kaynak arayışına çıktım zaten :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Valla onu yaparken hiçbir rehbere bakmadığım için öyle bir ders var mı bilemiyorum açıkçası :D O konuyu da biraz araştırayım şimdi kaynak arayışına çıktım zaten :D

Bi göz gezdir istersen :)

http://www.animesue.com/materyaller/2155-anime-render-paylasimlari-tek-konu.htm

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çalışmanın genel çerçevesinde, gerek ön plandaki, gerek arka plandaki ögelerin birbiriyle renklendirme ve kendi ekleyebileceğin şekillerde uyumlu olması ps çalışmasını mükemmelleştiriyor; yani renklendirmeyi biraz daha ön plana çıkarsan olabilir. Bir de, yazı tiplerinde farklılık oluşturabilirsin, hani düz yazı tipi değil de, arka plana yedirilmiş az belli olan, veya anime karakteriyle arka planı bütünleştiren(tam örnek veremiyorum bu konuda, çünkü o kadar değişik şekilleri var ki) Ben genellikle ps'de insanları kullanıyorum imza çalışmalarında(başka siteler için özellikle) ama mantığı buradakilerle aynı, çalışmada ön planda neyin olacağını iyi düşünmek önemli, dikkati neye çekmek istiyoruz mesela? Anime karakterine çekeceksek bile, arka planla renk uyumunu iyi sağlamamız lazım; ki derler ki ps'nin %40'ı maskeleme ve teknik, %60'ı renklendirme.

Yani ps ile uğraşanları kedime yakın hissettiğimden bu kadar yorum yaptım, yoksa ilk çalışmaların gayet güzel  :D

Bir de, devide hesabın var galiba, hesabındaki çalışmalarını da merak ediyorum, hesabını (gerekirse özel mesajla) söyler misin?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çalışmanın genel çerçevesinde, gerek ön plandaki, gerek arka plandaki ögelerin birbiriyle renklendirme ve kendi ekleyebileceğin şekillerde uyumlu olması ps çalışmasını mükemmelleştiriyor; yani renklendirmeyi biraz daha ön plana çıkarsan olabilir. Bir de, yazı tiplerinde farklılık oluşturabilirsin, hani düz yazı tipi değil de, arka plana yedirilmiş az belli olan, veya anime karakteriyle arka planı bütünleştiren(tam örnek veremiyorum bu konuda, çünkü o kadar değişik şekilleri var ki) Ben genellikle ps'de insanları kullanıyorum imza çalışmalarında(başka siteler için özellikle) ama mantığı buradakilerle aynı, çalışmada ön planda neyin olacağını iyi düşünmek önemli, dikkati neye çekmek istiyoruz mesela? Anime karakterine çekeceksek bile, arka planla renk uyumunu iyi sağlamamız lazım; ki derler ki ps'nin %40'ı maskeleme ve teknik, %60'ı renklendirme.

Yani ps ile uğraşanları kedime yakın hissettiğimden bu kadar yorum yaptım, yoksa ilk çalışmaların gayet güzel  :D

Bir de, devide hesabın var galiba, hesabındaki çalışmalarını da merak ediyorum, hesabını (gerekirse özel mesajla) söyler misin?

Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim :) Şuan bilgisayarım sınırlı kullanıcı olduğu için font dahi yükleyemiyorum o yüzden böyle kaldım elimde 4-5 tane font var anca :) Deviantart hesabım var ama öyle güzel şeyler yok yani, eski kötü çalışmalarım falan var :D Ama girmek istiyorsan tabi girebilirsin :D o3style.deviantart.com :) Benim çalışmalarım pek güzel değildir burada hepsi kayboldu silindi falan internette kalanlar bunlar :) Bir de favorilerim efsanedir benim :D Kaynak falan arıyorsan oraya da gir bi' bak :D

Link için teşekkürler daha büyük bir kaynak buldum ama buradakileri de hemen arşivime ekliyorum  :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aslına bakarsan ilk defa yapıyosan gayet iyi olmuş denebilir ama karakterle arka planı ve yazıyı daha da uyumlu olsa tadından yenmezdi.renkleride daha uygun olabilirdi.Yazıları daha farklı şekillerdede yazabilirdin.ama yinede güzel olmuş Eline Sağlık :)

Görüşlerin için teşekkür ederim :) Yavaş yavaş onlara da alışacağım, biraz acemiyim :D İşin temellerini bir atayım şuan derslere bakıyorum :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.