Jump to content

Pacific Rim Anime Mi Oluyor?

Skadi

Önerilen İletiler

Pacific Rim Anime Mi Olacak?

1q6nPre.jpg?1

Pacific Rim sinema filmi geçtiğimiz yıl gösterime girmişti.

Legendary Pictures ve Pacific Rim’in yönetmeni Guillermo del Toro, Pacific Rim 2′nin haberiyle birlikte muhteşem bir sürpriz olarak Pacific Rim animesine doğru ilerlediklerini duyurdular.

Guillermo Del Toro, bu yapımın Pacific Rim ve Pacific Rim 2 arasında köprü oluşturacak olayları konu alacağını söyledi. Ayrıca birkaç Japon şirketle anime için anlaşma ortasında olduklarını, yeni karakterlerin, Pacific Rim ve Pacific Rim 2 harici bir veya iki jaeger ve yeni kaijuların olacağını söyledi. Animenin 13 bölümden oluşacağını planladıklarını da ekledi.

Geçtiğimiz yılın ses getiren sinema filmlerinden Pacific Rim’in devamı duyurulduğunda bir de animasyon filminin geleceği açıklanmıştı. Bu son yapılan açıklamalardan sonra ise bahsedilen animasyon filminin büyük ihtimalle bir anime serisi olacağı ortaya çıktı.

Kaynak:AnimeFantastica

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Güldürmeyin ya, Pacific Rim resmen evangelion'dan alınmış gibiydi. Hani size 15'den fazla benzerlik sayabilirim. Hatta şimdi düşündüm de bu kadar benzerlikle bile evangelion'un yanına bile yaklaşamaz.  

Sadece eva degil gundam'a falan da benziyordu. Genel olarak 80 ve 90'ların mecha animelerine benziyordu.  Hani film bir yere kadar iyi de anime yapılırsa cidden evangelion karışımı orjinallikten uzak bir yapım olur, öyle görülür. Cidden yapmayın. 

Animelerin, mangaların falan filmlerle harmanlanmasına karşı degilim Edge of tomorrow gibi birşeyler yapsalar aksine mutlu olurum. Ama böyle o animeden şunu alalım bu animeden bunu katalım olarak yapılan filmler gözümde düşüyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Güldürmeyin ya, Pacific Rim resmen evangelion'dan alınmış gibiydi. Hani size 15'den fazla benzerlik sayabilirim. Hatta şimdi düşündüm de bu kadar benzerlikle bile evangelion'un yanına bile yaklaşamaz.  

Sadece eva degil gundam'a falan da benziyordu. Genel olarak 80 ve 90'ların mecha animelerine benziyordu.  Hani film bir yere kadar iyi de anime yapılırsa cidden evangelion karışımı orjinallikten uzak bir yapım olur, öyle görülür. Cidden yapmayın. 

Animelerin, mangaların falan filmlerle harmanlanmasına karşı degilim Edge of tomorrow gibi birşeyler yapsalar aksine mutlu olurum. Ama böyle o animeden şunu alalım bu animeden bunu katalım olarak yapılan filmler gözümde düşüyor.

Öyle diyorsunda, o zaman Matrix filminide izlemeyelim, o da "Ghost in the Shell" animesinden alınma
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öyle diyorsunda, o zaman Matrix filminide izlemeyelim, o da "Ghost in the Shell" animesinden alınma

Matrix hiç izlemedim bilmiyorum, ayrıca farkındaysan ben izleme demiyorum, oradan buradan birşeyler alıp senaryo yapmaları hoş olmuyor diyorum, üstüne de filmin animesini çıkarmalarını kınıyorum. Ben ya filmlerin tamamen orjinal yada tamamen benzedikleri seriye sadık kalmasından yanayım. Farkındaysan zaten  tamamen All You Need is Kill romanından yapılan Edge of Tomorrow hoşuma bile gitti diyorum.

Önce düzgün yorumlamak lazım.  ^_^ 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.