Jump to content

Merhaba ^^

Furkiş

Önerilen İletiler

Öncelikle hepinize merhabalar :3 Ben Furkan ^^ Yakın arkadaşlarım bana Furkan hariç herşeyi der Fuykan,Furkiş.Fuykiş,Furki,Fruko,felan :D Fuk diyen bile var ._. 

TürkAnimeTV Forum'a bayadır üye olmak istiyordum 2-3 ay önce üye olmaya çalıştığımda e-postama onay gelmiyordu.Bende sinirlendim ve denemeyi bıraktım.1 Hafta önce tekrar denedim ve sonunda onay geldi. :D O yüzden üye olmakta baya geç kaldım yoksa bayadır üye olmak istiyordum >.>

Kısaca kendimden bahsedeyim 15 yaşındayım Ankara'da yaşıyorum [İzmirde olmak isterdim : :( burcum İkizler tam bir Gamer ve Sherlockianımdır (Sherlock Holmes fanları) hobilerim kitap okumak,anime izlemek,yüzmek,basketbol ve biraz garip olucak ama yemek yapmaktır. :D İzleyeceğim animelerde grafiği ön planda tutarım grafikleri kötü animeleri genellikle izlemem.Konusuna çok önem veririm saçma sapan konusu olan animeleri sevmem.

En sevdiğim anime Tokyo Ghoul'dur.İzlemediyseniz hemen izlemenizi tavsiye ederim.Özellikle mangası olan Toukyou Kushu gerçekten çök güzel. :)

Animeye nasıl başladım kısaca anlatayım :D : :Döyde tv izliyordum kanallara bakıyordum kidz/animez diye bir kanala denk geldim  D Gray Man diye bir çizgifilm gördüm (Çizgifilm sanıyordum o zamanlar :D) izlemeye başladım gerçekten çok hoşuma gitti ertesi gün aynı saatde tekrar o kanalı açıp tekrar izledim öyle öyle devam etti.Evime geldiğimde interneti açıp anizm yazdım internette araştıra araştıra animeleri öğrendim.İnternete anime yazdığımda karşima ilk TürkAnimeTv çıktı siteye girip anime izlemeye başladım.Öyle öyle animeci olduk çıktık :D 

Sadece naruto,one piece gibi animeleri izleyipte ortalıkta en güzel anime One Piece diye dolaşan insanlardan anlatamayacağım kadar çok nefret ederim One Piece,Naruto güzel değilmi güzel ama sadece onları izleyipte diğer animelere kötü diyip bu animelere iyi diyen insanlar sinirimi bozar.

Neyse bu akdar tanıttığım yeter galiba tanısanız seversiniz beni ^^ :D Herkeze İyi Forumlar umarım beni seversiniz çünkü bol bol buralarda olucam :) Tanışmak isteyen imzamda verdiğim facebook linkimden beni ekleyebilir veya burdan özele mesaj atabilirsiniz :D İyi Günler ^^ 

Düzenlenme: Papillon tarafından
ben yaşlı ve kör bir hatunum azcık büyük yazıver :D vay be bir üyeye büyük yaz diyeceğim günlerde olacakmış :D 14 punto ideal (:
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İsminin kısaltılmış haline ingilizce bir küfürde uyuyor ehuhuha, sen anladın onu, ileti kasmamaya ve trollük yapmamaya özen ve itina gösterelim, hoşgeldin

Hoşbulduk :D Evet biliyorum onu sadwdsadwdsa galiba bana çaktırmadan küfür ediyor xD

Hoşgeldin yemek yapmak niye ilginç gelsin'ki ben yemek yapmayı üni'de öğrendim mesela garip olan bişey yok şimdiden geliştir derim kendini yoksa üniversitede aç kalırsın yada hergün makarna yersin   :)

Hoşbulduk  :D Bilmem yani çevremdeki kişilerin yemek yapma huyu yokda  :D Makarnayı severim problem yok asdwdasd

Düzenlenme: Papillon tarafından
flood yok flood (üst üste mesaj atmak yani )
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin, ben Berkcan. Forumda keyifli dakikalar geçirmeni temenni ediyorum, Beni AniSekai Fansub'da bu kullanıcı adı ile moderatör olarak bulabilirsin, ayrıca spam yapmamaya da dikkat et, ard arda mesaj gönderme, diğerini editle. Sana çok özel müzik tavsiyesi, mutlaka dinle.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşgeldin, bir sürü ortak yanımız var. (Sende anlayabilirsin yani :D )

Senin gibi bende naruto, one piece harika diye geçinenlerden hoşlanmıyorum, ne kadar o serileri bende sevsem de. :D

Ayrıca animede grafik konusuna takılmamalısın, bir sürü güzel konulu animeyi kaçırıyorsun benden söylemesi :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşgeldin, bir sürü ortak yanımız var. (Sende anlayabilirsin yani :D )

Senin gibi bende naruto, one piece harika diye geçinenlerden hoşlanmıyorum, ne kadar o serileri bende sevsem de. :D

Ayrıca animede grafik konusuna takılmamalısın, bir sürü güzel konulu animeyi kaçırıyorsun benden söylemesi :D

Hoşbulduk :D Takıntılıyım ben ya :/ Grafik iyi olmayınca izleyemiyorum :/ Gerçektende çok ortak noktamız var senle tanışalim istersen :D

Hoş geldin, ben Berkcan. Forumda keyifli dakikalar geçirmeni temenni ediyorum, Beni AniSekai Fansub'da bu kullanıcı adı ile moderatör olarak bulabilirsin, ayrıca spam yapmamaya da dikkat et, ard arda mesaj gönderme, diğerini editle. Sana çok özel müzik tavsiyesi, mutlaka dinle.

Hoşbulduk :D En sevdiğim fansublardan birisiniz :D Müzik önerin için teşekkürler :3 

Aramıza hoş geldin Furkan bende Tuğrul :) Basketbolu bende çok seviyorum NBA falan takip ediyorsan muhabbet ederiz :)

Hoşbulduk :D Face'den ekle istersen tanışırız :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hoş geldin ben Ayhan 17 yaşındayım senden 2 yaş büyüğüm :) öncelikle şunu söylemem lazım bana göre anime= çizgifilmdir anime  animasyondan türemiş bir kelime olup Japonyada çizgifilme karşılık gelmedir okuduğum kaynaklardan aldığım bilgiler ışığında söyleye bilirim :) tokyo goul güzel anime favorilerime gerecek gibi :) ama en sevdiğim olur mu bilmem :D Ao no Excorcist izlediysen ve sevdiysen aynı şekiled Bleach Fairy Tail FClerinede bekleriz daha detaylı FC listesine bakmak istersen imzamada ki FC spoiler bak :P  neyse uzattım galiba iyi forumlar  :hi-onion-head-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.