Jump to content

Merhaba ^^

Furkiş

Önerilen İletiler

• Forum Admin

hoş geldin ben Ayhan 17 yaşındayım senden 2 yaş büyüğüm :) öncelikle şunu söylemem lazım bana göre anime= çizgifilmdir anime  animasyondan türemiş bir kelime olup Japonyada çizgifilme karşılık gelmedir okuduğum kaynaklardan aldığım bilgiler ışığında söyleye bilirim :) tokyo goul güzel anime favorilerime gerecek gibi :) ama en sevdiğim olur mu bilmem :D Ao no Excorcist izlediysen ve sevdiysen aynı şekiled Bleach Fairy Tail FClerinede bekleriz daha detaylı FC listesine bakmak istersen imzamada ki FC spoiler bak :P  neyse uzattım galiba iyi forumlar  :hi-onion-head-emoticon: 

Aferin Bleach FC ye üye lazım tabi yeni gelenlere her zaman kapımız açık  :P Barış admin in dediklerine katılıyor hoş geldin diyorum  ^_^ ayrıca ben de yemek yapamasam da, yemesini fazlaca çok severim  :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aaaa D.Gray man dedi ...Ondan sonrasını okumadım :P

Allen Walker :wub: Mangayı takip ediyorsan benim avatarımda ki kişiyi bilebilirsin aslında :ph34r:

Neyse Selam Genç  ^_^ Hoşgeldin Foruma ...

PS : Çizgifilm diye takmamak lazım aslında.Soran olursa "Heee Çizgifilm" dersin olur biter.

Çünkü öyle diyen kişiye açıklayasıya kadar kalkar bir bölüm anime izlersin -_- Kafan yerine gelir ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin Furkan, ben de Zeynep :3 . Ben de senden iki yaş küçüğüm :P. Sherlock Holmes'un dizisi var Sherlock diye, izlemediysen izlemeni öneririm fakat her sezonun üç bölümü var :(. Tokyo Ghoul'u duymuştum ama başlamadım, belki ileride başlarım :3 . Ben de grafikleri güzel olmayan animeleri pek beğenmiyorum ama konusu güzelse izleyebiliyor insan :D. Umarım forumda iyi vakit geçirirsin :3 .

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hoş geldin ben Ayhan 17 yaşındayım senden 2 yaş büyüğüm  :) öncelikle şunu söylemem lazım bana göre anime= çizgifilmdir anime  animasyondan türemiş bir kelime olup Japonyada çizgifilme karşılık gelmedir okuduğum kaynaklardan aldığım bilgiler ışığında söyleye bilirim  :) tokyo goul güzel anime favorilerime gerecek gibi  :) ama en sevdiğim olur mu bilmem  :D Ao no Excorcist izlediysen ve sevdiysen aynı şekiled Bleach Fairy Tail FClerinede bekleriz daha detaylı FC listesine bakmak istersen imzamada ki FC spoiler bak  :P  neyse uzattım galiba iyi forumlar   :hi-onion-head-emoticon: 

Hoşbulduk :D Tokyo Ghoul bitanedir ya op'unu 2 saat hiç durmadan dinledim o derece yani :D Ya bu fc ne :( ben yeniyim bilmiyorum fcyi :( 

Foruma hoşgeldin furkan bende berat   :hi-onion-head-emoticon:

Edit: Ayhan söylemesen 2 yaş büyük oldugunu bilemicektik  :D

Hoşbulduk :D Doğru :D :D :D 

asdfg ne biliyim la yazıyım dedim 

P:S: acaba o 2 yaş yazısını kaldırsam ım böyle trol losan sen bunuda düzenlerim hani  :D  :D  :D

Kaldırma dursun xd 

Aferin Bleach FC ye üye lazım tabi yeni gelenlere her zaman kapımız açık   :P Barış admin in dediklerine katılıyor hoş geldin diyorum   ^_^ ayrıca ben de yemek yapamasam da, yemesini fazlaca çok severim   :ph34r:

Hoşbulduk :D Yemesini herkez sever zaten önemli olan yapmakta ;) ;) 

Hoş geldin  :)

Hoşbulduk :D 

Aaaa D.Gray man dedi ...Ondan sonrasını okumadım  :P

Allen Walker  :wub: Mangayı takip ediyorsan benim avatarımda ki kişiyi bilebilirsin aslında  :ph34r:

Neyse Selam Genç   ^_^ Hoşgeldin Foruma ...

PS : Çizgifilm diye takmamak lazım aslında.Soran olursa "Heee Çizgifilm" dersin olur biter.

Çünkü öyle diyen kişiye açıklayasıya kadar kalkar bir bölüm anime izlersin  -_- Kafan yerine gelir  ^_^

Sonrasını okumadınmı :d Çok yazık :d Evet öyle diyorum zaten anlatmaya üşeniyom :P 

Fuk  :D küfür gibi  :D oldu ya

her neyse Hoş geldin

Hoşbulduk :D O arkadaşa yapacağımı biliyom ben xd 

Hoşgeldiiiiiiiiiin hoşgeldin   :lol:   :lol: 

Hoşbuuuulldukkkkkk hoşbulllllduuukkkkk 

Hoş geldin

Hoş bulduk ciddi insan 

Hoş geldin Furkan, ben de Zeynep :3 . Ben de senden iki yaş küçüğüm  :P. Sherlock Holmes'un dizisi var Sherlock diye, izlemediysen izlemeni öneririm fakat her sezonun üç bölümü var  :(. Tokyo Ghoul'u duymuştum ama başlamadım, belki ileride başlarım :3 . Ben de grafikleri güzel olmayan animeleri pek beğenmiyorum ama konusu güzelse izleyebiliyor insan  :D. Umarım forumda iyi vakit geçirirsin :3 .

Hoşbulduk :D İzledim tabi ama ben daha çok kitaplarını okumayı seviyorum Sherlock Holmes'in ^^ İleride değil hemen başla bence :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.