Jump to content

League of Legends Tanıtım

BeyazidHan

Önerilen İletiler

League of Legends

Oyunun temel terimlerinden ve acemi oyuncuların bilmesi gereken kurallardan bahsedicegim.

2vyyEv.jpg

Üst Koridor (TOP)

Üst koridor oyuncuları genellikle tank ve team fight (takım savaşlarını) başlatıcak kabileyetlere sahip karakterlerdir.

Bu kahramanları söyle sıralıyabiliriz Renekton Nasus Rengar Fiora Shyvana İrelia Garen Darius gibi kahramanlardır.

Orta Koridor (MİD)

Orta koridor oyuncular yüksek hasar verebilen kahramanlardır.Orta koridor en fazla baskın yiyebilecek alanlardır.

Ora koridorun kahramanlarınıda söyle sıralıyabilirz Zed Syndra Orianna Twistet Fate Ahri gibi kahramanlardır

Ormancı (Jungle)

Orman koridoru tarafsız yaratıkları keserek. Diger lanelere baskın(gank) atarak lanelere yardım eden karakterlerdir.

Baron Ejderha gibi global görevleri takip ederler.

Başlıca kahramanları şunlardır Vi Udry Lee sin Sejuani Master Yi Skarner Elise gibi kahramanlardır

Alt Koridor (BOT) 

Bot lane 2 karakterden oluşmaktadır bunlar:

Nişancı (ADC)

Nişancı oyundaki saniye başına maksimum hasarı verebilen karakterlerdir.Oldukçu kırlıgan oldukları için dogru pozisyonda

durmalı ve en yakındaki kışıye hasar vermelidir.

Nişancı kahramanları söyle sıralanabilir Caitlyn Vayne Jinx Sivir Tristina Twitch gibi karakterlerdir.

Destek(Support)

Destek nişancıyı koruyan ona oyunda yardım eden takıma destek saglayan karakterlerdir.

Kahramanları şöyle sıralanabilir Karma Thresh Braum Zilian Leona Nami gibi kahramanlardır

Botlara Karşı Nasıl Oyun Kurulur

gjnkQN.png NY357L.png M9X6m9.png 8mklAW.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle 100 ileti olmadan Konu Dışı bölümüne konu açılması yasak

Konu açmadan önce lütfen okuyunuz.

http://forum.turkanime.tv/forum-217/announcement-5-yeni-konu-ba%C5%9Flatmadan-%C3%B6nce-okuyun/

Ayrıca iyi güzel yazmışsında ,

İnternete bilmeyen bir oyuncu bile LoL ile ilgili soru sorsa sayfalarca cevap ve açıklama çıkartabiliyor.

Bilmeyen açıp interneti baksın sonuçda Hangi arama motoruna yazsan çıkar.Her türlü anlatım

PS: Forumda gördüğüm en iyi konu ne yaaaa.Kör müsün gardaş Anime Forumu burası...Az çık turla şu forumu

( Konuyu yazan üstüne alınmasın PS'İ )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle 100 ileti olmadan Konu Dışı bölümüne konu açılması yasak

Konu açmadan önce lütfen okuyunuz.

http://forum.turkanime.tv/forum-217/announcement-5-yeni-konu-başlatmadan-önce-okuyun/

Ayrıca iyi güzel yazmışsında ,

İnternete bilmeyen bir oyuncu bile LoL ile ilgili soru sorsa sayfalarca cevap ve açıklama çıkartabiliyor.

Bilmeyen açıp interneti baksın sonuçda Hangi arama motoruna yazsan çıkar.Her türlü anlatım

PS: Forumda gördüğüm en iyi konu ne yaaaa.Kör müsün gardaş Anime Forumu burası...Az çık turla şu forumu

( Konuyu yazan üstüne alınmasın PS'İ )

Konu alıntı mı değil mi çözemedim. Tartışmayı sildim ve eğer alıntı değilse 100 ileti kuralına uyduktan sonra tekrar açarım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.