Jump to content

1. Geleneksel TürkAnime Osu! Turnuvası

kawaii kereste

Önerilen İletiler

Sonuc olarak yapamadik? o: Yoksa benden habersiz yaptiniz mi jajsdkc - -.- -

tatile gittikten sonra tamamiyle unuttum ben bu işi  :ph34r:

Bende katılmak isterim ya. Yani, 505pp, zor filan oynuyorum ancak ama, bende katılmayı isterim hala olacaksa. 

Ve ilk oynadığım zamanlar hatırlarım easy'yi bitiremiyordum. Aşırı noobluk. 1-2 sene önceydi bu.  :D

normal yani kimse üst seviyeden başlamadı :D ilk mapi bitirince yaşanan mutluluk falan herkesin başından geçti bunlar :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 51
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hem 1. hemde nasıl geleneksel oluyo ben onu anlayamadım :D 

tatile gittikten sonra tamamiyle unuttum ben bu işi  :ph34r:     normal yani kimse üst seviyeden başlamadı :D ilk mapi bitirince yaşanan mutluluk falan herkesin başından geçti bunlar :D

Şarkı ritmine göre tamamen hiç zor değil ama alışmak gerekiyor :D  Ya ben ne güzel ilk günlerde iyi bir alıştım sonra bir anda bozuldum böyle bir gitti yani kaldım öyle falan neyse boşverin. Olursa eğ

• 3 ay sonra...

#turkish'teki arkadaşlardan yardım isteseniz hızlandırabilirsiniz turnuva işlemlerini. Hatta osu! forumundaki Türkçe bölümüne başlık açsanız "Yılbaşı Özel Turnuva" diye yine ilerletirsiniz bu mevzuyu.

Taiko oynayan var mı acaba? 5 senedir üyeyim adam gibi oynayan toplasanız 10 tane görmedim. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.