Jump to content

1. Geleneksel TürkAnime Osu! Turnuvası

kawaii kereste

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 51
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hem 1. hemde nasıl geleneksel oluyo ben onu anlayamadım :D 

tatile gittikten sonra tamamiyle unuttum ben bu işi  :ph34r:     normal yani kimse üst seviyeden başlamadı :D ilk mapi bitirince yaşanan mutluluk falan herkesin başından geçti bunlar :D

Şarkı ritmine göre tamamen hiç zor değil ama alışmak gerekiyor :D  Ya ben ne güzel ilk günlerde iyi bir alıştım sonra bir anda bozuldum böyle bir gitti yani kaldım öyle falan neyse boşverin. Olursa eğ

Şarkı ritmine göre tamamen hiç zor değil ama alışmak gerekiyor :D

Ya ben ne güzel ilk günlerde iyi bir alıştım sonra bir anda bozuldum böyle bir gitti yani kaldım öyle falan neyse boşverin. Olursa eğlencesine katılırım, sonuncu olabiliritem var.

Sonunculuk koltugu dolu ifinim ben varim orda. B) :D

Kereste-kun arigatou! Hepimizi ezeceksin sanirim (._.) :mellow:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şarkı ritmine göre tamamen hiç zor değil ama alışmak gerekiyor :D

Ya ben ne güzel ilk günlerde iyi bir alıştım sonra bir anda bozuldum böyle bir gitti yani kaldım öyle falan neyse boşverin. Olursa eğlencesine katılırım, sonuncu olabiliritem var.

Ritmine göre farklı tuşlara mı yoksa hep aynı tuşa mı basıyorsun ? . :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ritmine göre farklı tuşlara mı yoksa hep aynı tuşa mı basıyorsun ? . :D

Oynadığın moda bağlı. Hepsini bilmiyorum ama normal modda mouse tuşuna basabiliyorsun veya klavyeden bir tuş da atayabiliyormuşsun(Bana da Kawaii Senpai öğretmişti-Senpai hoca gibi bişeydi di mi? Yanlış kullanmayayım da :D) Başka bir modda 2 tuşla oynuyorsun mesela falan filan. Karışık değil yani
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

farem sorun çıkardığı için bayadır oynayamıyorum :D sen bence Ertuğrul'la forevertr3'ten kork :D

bu arada oyun içi nicklerinizi de yazın pls

Benimkini biliyorsundur eklemiştim arkadaşlara, bilsem yazardım nickimi bu kadar uzatacağıma da bilmiyorum sayı eklemiş olabilirim vs vs. Bi de Ertuğrul o kadar iyi mi ya? Benim duruma hardı b-c yapabiliyorum yazmıştı da mütevazilik mi yapıyo yoksa :D

Edit:Flood için sorry mobilim de

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Oynadığın moda bağlı. Hepsini bilmiyorum ama normal modda mouse tuşuna basabiliyorsun veya klavyeden bir tuş da atayabiliyormuşsun(Bana da Kawaii Senpai öğretmişti-Senpai hoca gibi bişeydi di mi? Yanlış kullanmayayım da :D) Başka bir modda 2 tuşla oynuyorsun mesela falan filan. Karışık değil yani

Meraktan indirdim faremde makro ayarlıydı ondan avatajlıydım sanırsam da ne biliyim bi türlü sonunu göremedim hep sütunlar mı neyse aşağıya doğru yıkıldı pek benlik bir şey değilmiş. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Meraktan indirdim faremde makro ayarlıydı ondan avatajlıydım sanırsam da ne biliyim bi türlü sonunu göremedim hep sütunlar mı neyse aşağıya doğru yıkıldı pek benlik bir şey değilmiş. :D

Öyle deme ya bak pcde olsam link atardım da video vardı bi tane adam zar zor easy tamamlıyordu, arada girmiş girmemiş falan 5 yıl sonra insanede yüzde 96 mı ne yapıyordu yani herkes becerebiliyor. Kimi 5-6 ayda kimi 5-6 yılda :D Gerçi ben de çömezim çok biliyomuş gibi konuşuyorum burda da neyse :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.