Jump to content

1. Geleneksel TürkAnime Osu! Turnuvası

kawaii kereste

Önerilen İletiler

Benimkini biliyorsundur eklemiştim arkadaşlara, bilsem yazardım nickimi bu kadar uzatacağıma da bilmiyorum sayı eklemiş olabilirim vs vs. Bi de Ertuğrul o kadar iyi mi ya? Benim duruma hardı b-c yapabiliyorum yazmıştı da mütevazilik mi yapıyo yoksa :D

Edit:Flood için sorry mobilim de

Benimkini biliyorsundur eklemiştim arkadaşlara, bilsem yazardım nickimi bu kadar uzatacağıma da bilmiyorum sayı eklemiş olabilirim vs vs. Bi de Ertuğrul o kadar iyi mi ya? Benim duruma hardı b-c yapabiliyorum yazmıştı da mütevazilik mi yapıyo yoksa :D

Edit:Flood için sorry mobilim de

mütevazilik mi dersin çakallık mı artık sana kalmış :P ben bu başlığı açalı 1 sene olmuş, o zaman katılmak istemiş bak aradan 1 sene geçmiş yorum senin :D

edit: insan gibi alıntı yapmamışım huehue :D

İlk oynadıgınızda zor gelebiliyor ama sonradan çok zevkli bir hal alıyor sevdiginiz şarkılarla oynamak felan çok güzel xd

gelsene 6qNuJdz.gif

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 51
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hem 1. hemde nasıl geleneksel oluyo ben onu anlayamadım :D 

tatile gittikten sonra tamamiyle unuttum ben bu işi  :ph34r:     normal yani kimse üst seviyeden başlamadı :D ilk mapi bitirince yaşanan mutluluk falan herkesin başından geçti bunlar :D

Şarkı ritmine göre tamamen hiç zor değil ama alışmak gerekiyor :D  Ya ben ne güzel ilk günlerde iyi bir alıştım sonra bir anda bozuldum böyle bir gitti yani kaldım öyle falan neyse boşverin. Olursa eğ

turnuvaya katılım olmadığı için yapmamıştım da madem şimdi katılmaya niyetli arkadaşlar var, bu yaz tatiline ayarlayalım. güzel olursa 2-3 kere de yapabiliriz :D

katılmak isteyen arkadaşlar tekrar yazsın ki inaktif olan arkadaşları yazmayayım.

yazın olcaksa problem yok benim için 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bi dakika bi dakika klavyeden osu! Modda neye basabiliyoruz? (._.) *noob konustu*

Oyun ici nickim Witchsama :3

Kawaiiden alıntı:

Çoğu kişide z-x tuşları ayarlıdır ama q-w olabilir. Ayarladan değiştirebilirsin zaten kendine rahat gelene göre :D

Edit:Ahahahha yazdığını görmemiştim 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 3 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.