Jump to content

Türkiye'ye Organize Fandub'ı Getiriyoruz - Mabushii Fandub [İlk Projemiz Sankarea Animesi]

Çevirmen-J

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 95
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Türkiye'nin Tam Organize İlk Fandub Grubu     Amacımızı, nasıl toplandığımızı sizlere açıklamadan önce sizlere kendimi tanıtayım: Ben Gökhan Dağdevir, gerçi bu T.A forumlarında Çevirmen-J olarak ta

Vay be hocam çok etkilendim ya nihayet bizde de böyle atılımlar başlamış sırf altyazı yüzünden izlemeye üşenen arkadaşlarım vardı umarım ufak ufak onlarda ısınır artık bu arada çalışmanıza da baktım ç

O güzel türkçemiz ve Anime Bence muhteşem :)

Bak sen, seiyuu'nuz "tutturu" desin "mayuri" gibi bi bakayım, gerçekten duymak isterdim :) neyse tebrikler, emeğinize sağlık ;)

http://vocaroo.com/i/s0hANOw91vlC istediğin Tutturu olsun  ;) :D

:D zor bir iş ne diyelim kolay gelsin :D 

Gerçekten zor bir iş. Tebrik ediyorum sizi. Yalnız biraz duygusuz konuşuyorsunuz gibime geldi. Azıcık daha duygu katabilirsiniz. Sesleriniz de karakterlere uymuş. Devamını bekleriz tebrikler..

Japonca'dan Türkçe'ye direk olarak geçirince bir kaç problem yaşadık :D Bide kayıt ortamlarımız biraz dar  :ph34r: İlerideki projemizde bu hususta biraz daha çaba göstereceğiz :D Teşekkürler  ^_^

Hİç fena değil aslında helal olsun.

Teşekkür ederiz  :D< :D>

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Fikri gerçekten çok beğendim çok iyi düşünmüşsünüz tebrik ederim umarım her şey yolunda gider :) Ama biraz zor değil mi yani sonuçta bazen ben de kendi kendime dublaj yapıyorum bir çok karakterin sesini çıkartabiliyorum ama sözlerini Türkçe olarak söyleyince bazen konuşmayla duygu sarpa sarıyor, cümle yerine oturmuyor ve çok komik bir şey oluyor :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ana karakterin seslendirmesini çok beğendim tam bir liseli genç gibi olmuş :D seslerin çoğu da karakterlere uymuş :) Umarım bu işte çok başarılı olursunuz

ben de Angel Beats animesine başladım bugün dublajınızı merakla bekliyorum ^_^ kolay gelsin...

Bu iltifatınız için teşekkür ediyorum.Sesimi elimden geldiği kadar ana karakterinki gibi yapmaya çalıştım ^^

Fikri gerçekten çok beğendim çok iyi düşünmüşsünüz tebrik ederim umarım her şey yolunda gider :) Ama biraz zor değil mi yani sonuçta bazen ben de kendi kendime dublaj yapıyorum bir çok karakterin sesini çıkartabiliyorum ama sözlerini Türkçe olarak söyleyince bazen konuşmayla duygu sarpa sarıyor, cümle yerine oturmuyor ve çok komik bir şey oluyor :)

İltifatınız için çok teşekkür ediyoruz.Aynen dediğiniz gibi Türkçe olarak söyleyince bazen garip bir anlam kazanabiliyor ^^'

ilk işinizi izledim ve beğendim fakat sesler yeterince anlaşılır değil, dublajı yapanlar kelimeleri daha belirgin söylerse ve daha canlı olursanız mükemmel olur.

Devamını bekliyorum.

Pek iyi ekipmanlara sahip olmadığımız için böyle bir sorun oldu.İltifatınız için teşekkür ederiz ^^ Beğendiyseniz ne mutlu bize.

harika olmuş fakat ben babanın sesinin oturmadıgını düşünüyorum bence biraz daha baskın (kalın) ve konuşurken o duyguyu veren birini kullanmalısınız  seslendiren arkadışın ellerine sağlık ama birz duygusuz olmuş 

İltifatınız için teşekkür ederiz ^^ Babanın sesine gelecek olursak , grupça animede ses tonunun biraz durgun olduğuna karar vermiştik ama eğer böyle düşünüyorsanız ilerki bölümlerde özen gösteririz.

seslendirmenlerin sesleri çok hoş :D ellerinize sağlıık

Çok teşekkür ediyoruz ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

japoncam biraz iyidir :D gene böyle baya bilsem aranıza katılırdım :D çok şey bilmiyorum gene 

Zaten bi' Mayuri'yi yapan arkadaşım bide ben Japonca üzerinde tam bi' üstünlüğe sahibiz :D Sesinizin güzel olması yeter veyahut karaktere uyması bizim için yeterli :D Katılmak istiyor ve kendine güveniyorsan başvur  ^_^

O konuda ben giriyorum işte devreye :D Mesela Furuya'nın arkadaşını diyaloglarını tekrar olarak değiştirmek zorunda kaldım :D Lokalize ettim yani :D Bunu yaptıktan sonra pek zor olmuyor açıkçası  :D  Yorumun için teşekkürler bu arada  ^_^

ilk işinizi izledim ve beğendim fakat sesler yeterince anlaşılır değil, dublajı yapanlar kelimeleri daha belirgin söylerse ve daha canlı olursanız mükemmel olur.

Devamını bekliyorum.

İlk projemiz olduğu için kayıtları üzerinde tam bir hakimiyet sağlayamadık, şu anlık bu işin temeline ve mekanizma bölümüne odaklanmış durumdayız ancak bu demek değildir ki ilerideki projelerimizde bunu düzeltmeyeceğiz :D Mixcraft 6 adlı gayet kullanışlı bir programla sonraki projelerimizi düzenleyeceğim :D  Yorumunuz için teşekkürler  :D  ^_^

harika olmuş fakat ben babanın sesinin oturmadıgını düşünüyorum bence biraz daha baskın (kalın) ve konuşurken o duyguyu veren birini kullanmalısınız  seslendiren arkadışın ellerine sağlık ama birz duygusuz olmuş 

O ses aslında oluyordu lakin mikrofon sıkıntımız var biraz  :( Fakat dediğim gibi programla düzenleyeceğim :D Yorumunuz için teşekkürler  ^_^

o.o

seslendirmenlerin sesleri çok hoş :D ellerinize sağlıık

Teşekkür ederim güzel yorumun için  ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.