Jump to content

Türkiye'ye Organize Fandub'ı Getiriyoruz - Mabushii Fandub [İlk Projemiz Sankarea Animesi]

Çevirmen-J

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 95
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Türkiye'nin Tam Organize İlk Fandub Grubu     Amacımızı, nasıl toplandığımızı sizlere açıklamadan önce sizlere kendimi tanıtayım: Ben Gökhan Dağdevir, gerçi bu T.A forumlarında Çevirmen-J olarak ta

Vay be hocam çok etkilendim ya nihayet bizde de böyle atılımlar başlamış sırf altyazı yüzünden izlemeye üşenen arkadaşlarım vardı umarım ufak ufak onlarda ısınır artık bu arada çalışmanıza da baktım ç

O güzel türkçemiz ve Anime Bence muhteşem :)

babanın sesi ve şu sankareanın sesi dışında mükemmel olmuş, sizi tebrik ediyorum umarım devam edersiniz kesinlikle izlicem sizin projeleriniz ay çok mutlu oldum ya  :bled1-onion-head-emoticon:

İltifatlarınız için çok teşekkür ederiz.İnşallah devam edeceğiz ^^

Bence oldukça başarılı olmuş,sanki MTV deki anime kuşağını izler gibi eskilere döndüm seslendirmeler sayesinde :)

Ahaha ^^ Bu projeyi yaparken çok zevk aldım ben de.Yorumunuz ve iltifatınız için çok teşekür ediyorum.

ilk işinize göre cidden inanılmaz iyi olmuş, dublaj üzerinden kariyer bile kovalayabilirsiniz, özellikle ana karakterin ses rengi tam TV'ye uygun. tabi bu sadece benim fikrim :D

onun haricinde, Sanka Rea'yı seslendiren arkadaşın da ses rengi çok hoş, ama eğer Kana Hanazawa'yı birebir yapabilen derken onu kastettiysen, ı-ıh o olmuyor işte.

konuşurken harf yutma gibi bi alışkanlığım olmasa size katılmayı veya ufak da olsa yardımcı olmayı çok isterdim, yolunuz açık olsun.

edit: Aya Hirano demişken, bi God Knows coverlayıverin pls :D

Sesimi cidden ana karaktere benzetmeye çalıştım.Bunu beğenmeniz çok hoşuma gitti ^^ Çok teşekkür ediyorum.Rea'yı seslendiren arkadaş adına da bizzat teşekkür ediyorum.İnşallah projemize elimizden geldiği kadar devam edeceğiz.

Çok güzel bi çalışma olmuş çok fazla emek istiyor inşallah emekleriniz karşılını alırsınız  :D Başarılar  :D

Çok teşekkür ederiz.Bence emeğimizin karşılığını zaten aldık.Bu kadar kişinin konuya bakıp iltifat edeceğini düşünmemiştim.Çok teşekkür ediyoruz ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mükemmelsiniz!! Gerçekten bu işte devam etmelisiniz. Süper olmuş!

Bu yorumunuz beni çok sevindirdi.İçten iltifatınız için ekip adına teşekkür ediyorum.İnşallah devam edeceğiz.

tebrikler.Çok iyi bi çalışma olmuş. :)

Çok teşekkür ederiz.Yorumunuz beni çok sevindirdi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Helal olsun diyorum :D . Bi' an kendimi TRT1'de Hayao Miyazaki'nin filmlerinden birini izliyormuşum gibi hissettim o derece güzel geldi kulağıma :D . Bende dublajlı izlemeyi pek sevmiyorum, ama Türkçe dublaj olursa düşünebilirim yani :D . Beş veya altı dakika izledim ama yeterli olduğunu düşünüyorum :3 . İlk dublajınıza göre (sanırım ilk :D ) çok çok iyisiniz, umarım ileride çok çok daha iyi olursunuz :D . Tek dikkatimi çeken şey bazı sesler kısık veya cızırtılı gibiydi (mesela en başta hayır diyen ablanın :3 ) . Eğer o sorunu düzeltebilirseniz çok daha iyi olur :3 . Umarım bir gün daha çok ilerlersiniz ve sevdiğim bir animeyi sizin dublajınızla izleyebilirim :3 . Hepinize kolay gelsin *-* .

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

On 15.07.2014 at 01:09, fyourdreams yazdı:

Helal olsun diyorum :D . Bi' an kendimi TRT1'de Hayao Miyazaki'nin filmlerinden birini izliyormuşum gibi hissettim o derece güzel geldi kulağıma :D . Bende dublajlı izlemeyi pek sevmiyorum, ama Türkçe dublaj olursa düşünebilirim yani :D . Beş veya altı dakika izledim ama yeterli olduğunu düşünüyorum :3 . İlk dublajınıza göre (sanırım ilk : :D) çok çok iyisiniz, umarım ileride çok çok daha iyi olursunuz : :D. Tek dikkatimi çeken şey bazı sesler kısık veya cızırtılı gibiydi (mesela en başta hayır diyen ablanın :3 ) . Eğer o sorunu düzeltebilirseniz çok daha iyi olur :3 . Umarım bir gün daha çok ilerlersiniz ve sevdiğim bir animeyi sizin dublajınızla izleyebilirim :3 . Hepinize kolay gelsin *-* .

Bu güzel yorumunuz için çok teşekkür ederiz.Daha önce de dediğim gibi ilk bölümden ekipman sıkıntısı çektik.O yüzden bazı ses kayıtları cızırtılı olabilir.Bu sorundan dolayı özür dileriz.Sonraki bölümleri en iyi şekilde yapmaya çalışacağız ^^

On 15.07.2014 at 01:12, berkay1765 yazdı:

iyi veya kötü bişey demicem ama insaı gerçekten etkiliyo elinize sağlık 

Çok teşekkür ederiz bu güzel yorumunuz için.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Valla ilk gördüğümde olmamıştır dedim ama gerçekten süper olmuş özellikle ana karakter baya iyi olmuş (o Chihiro'nun arkadaşları da ayrı bir güzeldi), elinize sağlık, devamını bekliyoruz :D 

Edit: Yanlış anlaşılmasın, tüm karakterlerin seslendirmesi iyiydi (baba biraz duygusuzdu gerçi :D ) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

On 15.07.2014 at 01:17, SecretCriminal yazdı:

Valla ilk gördüğümde olmamıştır dedim ama gerçekten süper olmuş özellikle ana karakter baya iyi olmuş (o Chihiro'nun arkadaşları da ayrı bir güzeldi), elinize sağlık, devamını bekliyoruz :D 

İltifatlarınız için çok teşekkür ediyoruz ^^ Diğer karakterler için de arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum.İnşallah devamını getireceğiz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.