Jump to content

Türkiye'ye Organize Fandub'ı Getiriyoruz - Mabushii Fandub [İlk Projemiz Sankarea Animesi]

Çevirmen-J

Önerilen İletiler

On 17.09.2014 at 12:46, darkspeed54 yazdı:

bana da gelse aynen sen gibi atlarım ama benim öyle bir ses deneyimim yok. Bana kalsa şarkı bile söyleyemem-bakumanda izlediğim kadarıyla bu ilk şart gibi görünüyor-

ama yaptığınız işi kıskançlıkla karışık takdir ettim  :D

Ahaha :D Teşekkür ederiz.

On 17.09.2014 at 23:24, Czyszczenie yazdı:

Sankarea daki Furuya karakterini seslendiren arkadaşın tecrübeli olduğu ortada. Kız karakterlerde biraz daha dikkat edilmesi gereken yerler var gibi. Yani sonuçta bir anime için ses çok önemli, bir karakter bir kere seslendirildiğinde o sesi değiştirme imkanınız olmuyor (aynı karakteri 1. bölüm başka 2.bölüm başka kişinin seslendirmesi gibi). Zor ama bu işi daha fazla büyütüp daha hızlı bir şekilde çeviri yaparsanız çok güzel olur. Bunlar benim görüşlerim. Başarılarınız devamını dilerim.

Bu güzel yorumunuz için çok teşekkür ediyorum.Ekipte dublajla önceden uğraşan bir ben vardım o yüzden arkadaşlarımın ilk çalışması oluyor.İnşallah ilerki bölümlerde grup olarak gelişme göstereceğiz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 95
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Türkiye'nin Tam Organize İlk Fandub Grubu     Amacımızı, nasıl toplandığımızı sizlere açıklamadan önce sizlere kendimi tanıtayım: Ben Gökhan Dağdevir, gerçi bu T.A forumlarında Çevirmen-J olarak ta

Vay be hocam çok etkilendim ya nihayet bizde de böyle atılımlar başlamış sırf altyazı yüzünden izlemeye üşenen arkadaşlarım vardı umarım ufak ufak onlarda ısınır artık bu arada çalışmanıza da baktım ç

O güzel türkçemiz ve Anime Bence muhteşem :)

• 1 ay sonra...

O kadar animenin seiyuu sunu gördüm ki artık bunlar biraz bayıcı geldi. bas karakter iyi güzel çevirmiş ama her sahnede sanki kendi konusmuyor hikayeyi anlatan biri gibi konusuyor gibi geldi bana ama bu kadar emek vermissiniz tebrik ederim :)

İlk çalışma olduğu için biraz öyle oldu ^^' Yorum için teşekkürler.

gayet başarılı , teşekkürler :)

Wayy çok iyiymişş! :D

Ellerinize yada Ağzınıza Sağlık Diim XD 

Teşekkürler efenim.

Güzel bir proje umarım, istediğinize ulaşırsınız.

İnşallah.Hadi bakalım ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 sene sonra...

Hortlatmazdım konuyu ama ilk defa gördüm böyle bi çalışma ve beklediğimden güzel aslında fena değil ya.

Erkek anakarakterin sesi oturmuş ve seslendirmeni de güzel yapmış işini. Aynı şekilde kız kardeşinin ki de güzel olmuş. Tam karakterine uygun ses ikisi de. Dedesi de fena olmamış. Çalışmalar devam etseymiş diğerleri de dahil daha güzel işler olabilrmiş bence.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.