Jump to content

Türk Anime Çeviri Ekibi [TAÇE]

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 112
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

TAÇE [Türk Anime Çeviri Ekibi] www.turkanime.tv web sitesinin, anime severlere rahat bir seyir keyfi yaşatmak için gece gündüz çalışarak en hızlı ve kaliteli çevirileri izleyicilerine sunan çeviri ek

Çeviri bir sabunsa köpürt bizi Eren Bayhan!

Ekip diyor, Fansub değil. Resmi derken türkanime.tv'ye bağlı tek çeviri ekibi oluyor.

Yalnız arkadaşında belirttiği gibi diğer fansub ve gruplar adına kafa karıştırıcı kısımları düzeltirseniz daha güzel olurdu.  Yazında belirttiğin durumu  konu içinede düzeltip eklersen kafa karıştırıcı durum ve düşüncelerden kurtulmuş olursunuz. Herkes kendince iyisini ister elbette kimisinin elinden çok iyi iş gelir kimisinin gelmez önemli olan çabalayıp geliştirebiliyor mu kendini budur bence. İşini severek ve kaliteyi amaç edinerek yapan herkese işlerinde kolaylıklar dilerim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tek resmi ekip Japonya  animeciler derneği başkanı Selahattin çapulcudan gelen resmi belgeyi gösterirmisiniz  anlayalım tek resmi ekip olduğunuzu :D

şaka gibi ya tek resmi ekipmiş kime göre ? . şu zamana kadar kaç seri çevrildi ozaman silin onlar resmi değil tekrar çevirip koyun?  .

Bu arada Türkanime.Tv sadece bir izleme platformudur T.A bağlı olabilirsin ama diğerlerini böyle yazarak ezemezsin . ben illa resmi olucam diyorsan eklemezsin kimsenin fansubunu Türkanimeye sadece kendininkini eklersin. 

Haklı gibi dursanda bizim derdimiz başka bişiydi ama olsun fikrine saygı duyarım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Amaçları diğer fansubları ezmek olsa siteye koymazlardı. :D Bayağı kalabalıklar çünkü. Evet şu resmi ekip olayı kafa karıştırıcı. Açıklamaya da Türkanime'nin resmi ekibi diye yazılsa daha güzel olabilir Ero. :D 

Adamlar çalışıyor çok özendim. Ben de geleceğim seneye. :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ya şimdi arkadaş biraz heyecanlı herhalde ama bir konuda haklı, ifade tarzınız diğer fansubları biraz aşağılar gibi geldi bana da ne yalan söyleyeyim, ama sonuçta onlar da, en azından bir çoğu, bu işe en az sizin kadar emek veriyor. Yani güzel olmuş tanıtım falan ama ifade ediş tarzı önemli tabi, küçük bir tavsiye ;)

Ha bir de biri arkadaşa yazım imla kılavuzu versin lütfen...  <_<

Bunu bana veya TAÇE'ye demen hoş değil.Bir çok fansub'a yardım ediyorum, yardım isteyeni  de asla çevirmedim.Asla küçük görmem dışardan öyle görülmüş bunu anlamış olduk :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Amaçları diğer fansubları ezmek olsa siteye koymazlardı. :D Bayağı kalabalıklar çünkü. Evet şu resmi ekip olayı kafa karıştırıcı. Açıklamaya da Türkanime'nin resmi ekibi diye yazılsa daha güzel olabilir Ero. :D 

Ero iyiymiş ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

oha çok çalışıyormuşuz

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.