Jump to content

Türk Anime Çeviri Ekibi [TAÇE]

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 112
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

TAÇE [Türk Anime Çeviri Ekibi] www.turkanime.tv web sitesinin, anime severlere rahat bir seyir keyfi yaşatmak için gece gündüz çalışarak en hızlı ve kaliteli çevirileri izleyicilerine sunan çeviri ek

Çeviri bir sabunsa köpürt bizi Eren Bayhan!

• TAÇE Yetkilisi

Uzun zamandır merak ettiğim bir konu, bu çevirileri gönüllü mü yapıyorsunuz, yoksa bir kazanç söz konusu mu? Daha önce başvuru yapmayı düşündüm fakat aklıma takıldığı için vazgeçtim. Arzu ederseniz mesaj yoluyla iletişime geçebiliriz. ^^ 

Evet tamamen gönüllü olarak yapıyoruz, iletişim için buraya mesaj atabilirsiniz :)

K-Project! Missing King ne zaman gelir?  :mellow:

Film yanılmıyorsam bu ay vizyona girdi, daha internete düşmedi. Düştükten sonra tarih belki konuşulabilir :)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Forum üyeliği vermeniz mümkün mü iletişim için? Üyelikler kapalı olduğu için mesaj atamıyorum. Bu arada bu konuyla ilgili bilgilendirme yapmış olduğunuz bir başlık var mı, Facebook sayfası üzerinden kısa bir mesaj yazmıştım fakat arkadaşlar ilgilenemedi sanırım. Üyeliklerin kapanışı-açılışı hakkında. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Forum üyeliği vermeniz mümkün mü iletişim için? Üyelikler kapalı olduğu için mesaj atamıyorum. Bu arada bu konuyla ilgili bilgilendirme yapmış olduğunuz bir başlık var mı, Facebook sayfası üzerinden kısa bir mesaj yazmıştım fakat arkadaşlar ilgilenemedi sanırım. Üyeliklerin kapanışı-açılışı hakkında. 

Elimizden geldiğince cevaplamaya çalışıyoruz mesajları :) Buradan da başvurabilirsini.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.