Jump to content

Merhaba :)

h3n4

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 34
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Herkese merhaba!   Uzun süredir anime izlememe rağmen forumlarda pek takılmıyordum ama bunun değişmesi gerektiğini düşündüm :) 21 yaşındayım. Evet biraz yaş ortalamasının üstündeyim benim yaşımdakiler

Hoşgeldin ben berat diyerekten lol oynayan birinin daha gelmesiyle seviniyorum  :D

Oyun köşesinde konusu bulunuyor hemen gel abi gruba lolde hem sohbet edip hem maç atıyoruz ;) 

Edit: Birde flood yapmayıp çoklu alıntıyı kullanırsan iyi olur. (kurallara aykırı oluyor ardı ardına yazınca)

Hoşbulduk evet bu kadar lol oynayanı görünce bende sevindim iyi bir takımla oynamak zevkli oluyor :)

Oyun köşesine tam bakacağım şimdi. Yalnız abiden ziyade ablayım ben :D 

Flood yaptığımı bilmiyordum söylemen iyi oldu teşekkkürler :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşbulduk evet bu kadar lol oynayanı görünce bende sevindim iyi bir takımla oynamak zevkli oluyor :)

Oyun köşesine tam bakacağım şimdi. Yalnız abiden ziyade ablayım ben :D

Flood yaptığımı bilmiyordum söylemen iyi oldu teşekkkürler :)

aa abla kusura bakma ya ismini yazmayınca hani ne biliyim tanımadıgın birine direk abi dersinde bende o kafadan gittim kusura bakma  :D Bu arada bizimki takım degil (20 , 30 kişiyle takım zor oluyor) :D biz bi grub açtık gelmek isteyen herkez oraya geliyor oyunda orda konusup oyuna giriyoruz :) Senide bekleriz.

Birazdan açlıktan ölecem evdede kimse yok en iyisi ben kendime bişeyler hazırlıyım  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin abi ben ayhan isminide yazsaydin keşke :D

Adım Hena abiden çok abla oluyorum :D

tabiki :D bu arada flood'a dikkat edin 

Teşekkürler dikkat edeceğim :)

Dün girdim az daha report yiyordum  :lol:  :lol:  Bir tane varus vardı helal olsun ona adamdı  :lol:

Neden report yiyordun :D Bakmalıyım bende sanırım :D

aa abla kusura bakma ya ismini yazmayınca hani ne biliyim tanımadıgın birine direk abi dersinde bende o kafadan gittim kusura bakma  :D Bu arada bizimki takım degil (20 , 30 kişiyle takım zor oluyor) :D biz bi grub açtık gelmek isteyen herkez oraya geliyor oyunda orda konusup oyuna giriyoruz :) Senide bekleriz.

Birazdan açlıktan ölecem evdede kimse yok en iyisi ben kendime bişeyler hazırlıyım  :D

Yok anladım doğaldır ismimi yazmayı atlamışım biraz geç fark ettim sanırım :)  Kesinlikle gireceğim gruba buradan birileriyle oyun atmak iyi olur :)

Tamam sen sağlığını tehlikeye atmadan gitmelisin belli ki afiyet olsun :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vakti zamanında bu Avatarı kullanan aynı yaşda bir bayan çevirmen ve PhotoShop uzmanı vardı.D.Grayman hastasıydı o da benim gibi ^_^

Yoksaaa sen o musun ki :huh:

Ama sanırsam değilsin diye düşünüyorum....

Neyse,

Selam Genç  ^_^  Hoşgeldin Foruma...

Gintama izlemiş birinin daha foruma katılması güzel oldu ^_^

PS: Düşündüğüm kişi olsan çoook soru soracakdım ama :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.