Jump to content

Merhabalar

Krep

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar, ben Ozan. 16 yaşımdayım. Selam  :rolleyes: 

Uzun süredir anime izliyorum diyebiliriz. Forumlarda kendimi göstermiyordum. 

Kendi içimde takılan bir arkadaşım. Hertürlü konuda sohbet edebilirsiniz, özel mesajlara açığım.

Günlerimin çoğunu tablet veya telefon başında anime izleyerek geçiriyorum.

Kendimce bir düzenim var. İngilizce başladığım herhangi bir seriyi ingilizce, türkçe başladıklarımı türkçe bitiriyorum. Bu yüzden türkçe takip ettiğim mangaların yeni bölümlerinden ağır spoiler yiyorum. Spoiler yemek mangaya ya da animeye ilgimi azaltmadığından bu konuda sorunum yok. Spoiler söyleseniz bile sizi sevmeye devam ederim.  :wub: 

Steamimde pek çok oyun var. Oynamak isteyenler bendede oyun varsa özel mesajla davet edebilirler.

LoL ve Dota2 pek girmiyorum. Genelde feedlerim. FPS'lerde ustayım  B)

Son olarak çok fazla gif kullanıyorum, umarım forumda da sorun olmaz. Uyarı almam. Bu konuda bir sorun olursa yetkili birinin bana hemen özel mesajla bildirmesi iyi olur. Gücenmem, zaten kuraldır :)

Umarım kısa zamanda herkese alışırım, herkesde bana alışır güzelce geçinir güzel dostluklar kurarız.

İyi animeler. :)

Edit: alucarD <3

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba arkadaşlar, ben Ozan. 16 yaşımdayım. Selam  :rolleyes:    Uzun süredir anime izliyorum diyebiliriz. Forumlarda kendimi göstermiyordum.  Kendi içimde takılan bir arkadaşım. Hertürlü konuda sohb

CS:GO da benim hesapta kuzen feedlediği için arkadaşın hesabına geçtim. Daha sonra yan hesabıma alacağım orda güzel bir rütbe yapacağım gel az comp atalım güzel bir ranka koyalım seni. :)   Spoiler sı

Vayy büyük sözler, kanıtın var mı reis  :D Sen çok ilginç birisin sana fazla takıldım allah'a çok şükür bugünde trollümü yaptım  -_-

Hoşgeldin feedlemek sıkıntı değil bizlerde ilk başladığımızda feedliyorduk oyundan zevk alıyorsan ne mutlu  :lol: 

Steamden cs go almıştım 1 2 kere oynadım  :rolleyes:  :lol: 

CS:GO da benim hesapta kuzen feedlediği için arkadaşın hesabına geçtim. Daha sonra yan hesabıma alacağım orda güzel bir rütbe yapacağım gel az comp atalım güzel bir ranka koyalım seni. :)

Hoşgeldin :D

Ahaah spoilerlardan kaçmanın yolu yok :D Türkçe manga takip etmekten kaçın bence :D Tamamlanmışsa türkçe oku :D

Spoiler sıkıntı olmuyor o yüzden dedim. :D Biliyorum kaçış yok ^_^ 

hoş geldin ozan ben Ayhan  bende 17 yaşındayım forum kurallarını okumanı öneririm o zaman hiçbir sorunun olmaz :) iyi forumlar :)

Çoktan okudum. :D Sadece o konuda tam bir uyarı göremedim o yüzden. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.