Jump to content

Selamlar...


Recommended Posts

Selamlar. İsmim Artem , 23 küsür yaşındayım. Biraz yaşlı sayılabilirim galiba. Fotoğrafçılık yapıyorum. Aslında hala okuyorum da , neyse. izlediğim animelere girmeyeceğim. ama pek çok önemli seriyi bitirmiş ve hala takip etmekteyim. Ve hala çerez ,arka planda kalmışlarıda izlemekteyim. ( kısaca işsiz , güçsüz birisiyim. : :D)

 

 Oyun oynarım , kitap okurum , yazarım - çizerim ( son ikisi tamamen can sıkıntısına kaptırınca kendimi) , dediğim gibi -şu aralar pek çıkamasamda- fotoğraf çekerim. 6 ay öncesine kadar LoL ve HoN oynamışlığım olsada en sonunda Smite isimli MOBA'ya kapak attım.

 

 Söyleyebileceğim bu kadar , en azından aklıma gelenler. Soru cevaplamayı severim vs.vs. 

 

Aklınızda tavsiye edebileceğiniz animeler varsa duymak isterim. Tür pek fark etmez , sürükleyici olsun yeter ( Claymore , Psyco-Pass , Ao no Exorcist , vs. vs gibi)

Link to post
Share on other sites

  • Replies 29
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Hoş geldin :D   Bu da 400 Günlük hedefime ulaştım :D

Hoşgeldin .  ^_^ 

Moba dışında başka oyun oynamak istersen benide bulabilirsin. Sana göre küçüğüm ama saygıda kusur etmeden iyi bir oyun sergilerim, sadece bir mesaj uzağındayım. 

 

Bu arada Noragami, FairyTail, Log Horizon, Mirai Nikki, Monster, Code Geass izleyebilirsin hepsi birbirinden güzel animelerdir.

Link to post
Share on other sites

Hoşgeldin yaşıt sayılırız :) 

D.Gray Man , Mirai Nikki , Code Geass, Ergo Proxy, Darker Than Black , Deadman Wonderland , Elfen Lied , Gantz , Gintama eğer bu animelerden izlemediğin varsa öneririm hepsi de güzel animelerdir.

Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.