Jump to content

Nasıl Hayalet Görürsün?

Önerilen İletiler

logo.jpg

Konusu : Evde yalnız bir adam gecenin bir yarısında internette takılırken bir makale görür. Makale nasıl hayalet görüleceği hakkındadır. Bu abimizde meraktan bunu deniyor ve olaylar gelişiyor.

Türü: Korku, Gerilim, Gizem, Psikolojik

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 23
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Konusu : Evde yalnız bir adam gecenin bir yarısında internette takılırken bir makale görür. Makale nasıl hayalet görüleceği hakkındadır. Bu abimizde meraktan bunu deniyor ve olaylar gelişiyor.   Tür

İlginçmiş. Çeviriyi sen yapıyorsun sanırım kolay gelsin

Olum o ne lan öyle gif oldugunu fark etmedim öldüm öldüm dirildim  :mellow: 

logo.jpg
Konusu : Evde yalnız bir adam gecenin bir yarısında internette takılırken bir makale görür. Makale nasıl hayalet görüleceği hakkındadır. Bu abimizde meraktan bunu deniyor ve olaylar gelişiyor.

ilk çıktığı gün okumuştumda *-* bazı sahneler ürkütmüştü beni 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

logo.jpg

işsizmiş gece gece bunlamı uğraşılır  :lol: 

ilk çıktığı gün okumuştumda *-* bazı sahneler ürkütmüştü beni 

Sana birşey olmaz bir beddua edersin olur biter  :P

bazıları var hareket ediyo hepten tırsıyon ekrandan çıkıcakmış gibi oluyo :D ama buda fena değildi :D

O bazıları bi ara bana elimdeki kahve fincanını fırlattırdı .o.O.o

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

valla insanı felç bile eder onlar :D beyine çok acil gidiyo sinyal herşey olur :D

Diyorum ya en sevdiğim fincanım kırıldı daha ne olsun :/ 

korkamıyom böyle şeylerden bilmyorum ya neden yani şartlamıyorum da kendimi korkmayacam diye ama işte ilgi çekici gelmiyor ama prodüksiyon fena değil  :D

Valla sende bi sıkıntı var o zaman :/ bende eskiden öyle diyordum pc yi yumruklayan adamı izledikten sonra falanda bi ara banada yaptılar dedigim gibi gitti fincan :/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hayalet diye bir şey yoktur,İnsan manevi ruh olarak görebileceği en fazla iki tür canlı vardır 

1.Şeytan 

2. Cin 

Şeytan dan fazla korkmanıza gerek yok cinler daha tehlikelidir.

Özellikle marid cinlerinin dişileri size musallat olmuşsa işiniz kolay olmaz hz.muhammet(s.a.v) bile zamanımda rahatsız etmişlerdir.

Şeytan dan bile marid cinlerini kavminden korktuğu söylenir 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hayalet diye bir şey yoktur,İnsan manevi ruh olarak görebileceği en fazla iki tür canlı vardır 

1.Şeytan 

2. Cin 

Özellikle marid cinlerinin dişileri size musallat olmuşsa işiniz kolay olmaz hz.muhammet(s.a.v) bile zamanımda rahatsız etmişlerdir.

Verdin gene spoilerı zaten hayaletten falan korkuldugu yok aniden önüne çıktığı için insan refleksleri direk biri anyaya diyeri konyaya gidiyor :/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1.Şeytan 

2. Cin 

cinler dindar müslümanlara musallat olamaz, görünemez. eğer çok tenha bir yerde sessizce yaklaşırsak toplu halde görebiliriz, Esselamü aleyküm ya cinni diyerek selam verirsek selamımızı alırlar ve de tüm insanlık dillerini konuşabilirler. insanlardan güçsüzdürler, bu nedenle onlardan kaçarlar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Verdin gene spoilerı zaten hayaletten falan korkuldugu yok aniden önüne çıktığı için insan refleksleri direk biri anyaya diyeri konyaya gidiyor :/

Bir ara epey okumuştum böyle konularla ilgiliydim spoile oldu dediğin gibi  :D

şeytan rias gremorye benziyorsa kabul :D

Şeytan la dalga geçseniz sorun olmaz ama sakın marid cinleriyle dalga geçme hayatında yapacağın son şey olur,Genellikle sakindirler ama damarlarıma basarsan en acımasız cinler olurlar seni ömür boyu deli edene kadar uğraşırlar öyle de kolay kurtulamazsın  <_<

@De salvo 

Yanlışın var insanlar cinlerden güçsüz değillerdir bunun en büyük kanıtı hz. süleyman a.s dır cinleri kabe yapımında bizzat kullandı ve onları köle gibi çalıştırdı hz süleyman a.s öldüğü halde korkudan çalışmaya devam ettiler.Bazı iradeli müslümanlar cinleri çalıştırabilir. İnsanlar güçsüz değil hatta yeri geldiğinde daha güçlüdür  :angry:

Edit : Küçük bir karışıklık olmuş tamam dediğin doğru tekrar okurken fark ettim  :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.