Jump to content

Merhaba

Czyszczenie

Önerilen İletiler

hoş geldin bende Ayhan 

bleach-ao no excorcist-fairy tail-d. gray man  magi sword art online great teacher onizuka vs. animeleri öneririm şimdilik aklıma bunlar geldi :)

Hoş buldum, tavsiye ettiğin animelere bakıcam. Teşekkürler.

Hoşgeldin ay em saybır berat :) Keyifli forumlar.

Hoş buldum Berat. Keyifli forumlar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bak sana klasik bir anime-sever hikayesi anlatacağım.

Her şey bir gün bir gencin bir arkadaşından narutoyu duymasıyla başlar. Hevesle evine gider, açar ve izler. İlk 15-20 bölüm su gibi geçer. Sonra bu gencimiz animeleri sevmeye başlar. Aradan bir süre geçer. Narutoyu artık bitirmek üzeredir. Narutodan güzel bir anime olmayacağını sanıyordur. Sonra başka animecilerle konuşmaya başlar ve Bleachle tanışır. Narutoda olduğu gibi Bleach de su gibi akıp gider. Sonra 150-200 bölüm civarı biraz sıkılır duraksar böylece yeni küçük ve kendine Naruto-Bleach den daha da güzel gelen animeler görür, tanır. 2-3 seri bitirir. Sonra Bleachi hatırlar, hemen çalışmalara başlayıp Bleach'ide bitirir. Sonra bir bakmış anime listesinde çok fazla çok güzel, her birine başlayışta zevkle dolmuş, her birinin sonunda içinde bir boşluk bulundurmuş, bir sonraki animeyle bunu doldurmuş bir genç ortaya çıkar. Böylece animelerle bu anime-sever mutlu bir hayat sürmeye devam ederler.

Hoşgeldin ^_^ 

Naruto dışında da çok güzel çok hoş animeler var. Yavaşça keşfet tadına vararak. Bu forumdaki her bir kişiden anime önerisi alabileceğini düşünüyorum.  ;) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldiniz.

Hoş buldum.

Hoş geldin :) Code Geass izle

Hoş buldum, anime için teşekkürler.

Bak sana klasik bir anime-sever hikayesi anlatacağım.

Her şey bir gün bir gencin bir arkadaşından narutoyu duymasıyla başlar. Hevesle evine gider, açar ve izler. İlk 15-20 bölüm su gibi geçer. Sonra bu gencimiz animeleri sevmeye başlar. Aradan bir süre geçer. Narutoyu artık bitirmek üzeredir. Narutodan güzel bir anime olmayacağını sanıyordur. Sonra başka animecilerle konuşmaya başlar ve Bleachle tanışır. Narutoda olduğu gibi Bleach de su gibi akıp gider. Sonra 150-200 bölüm civarı biraz sıkılır duraksar böylece yeni küçük ve kendine Naruto-Bleach den daha da güzel gelen animeler görür, tanır. 2-3 seri bitirir. Sonra Bleachi hatırlar, hemen çalışmalara başlayıp Bleach'ide bitirir. Sonra bir bakmış anime listesinde çok fazla çok güzel, her birine başlayışta zevkle dolmuş, her birinin sonunda içinde bir boşluk bulundurmuş, bir sonraki animeyle bunu doldurmuş bir genç ortaya çıkar. Böylece animelerle bu anime-sever mutlu bir hayat sürmeye devam ederler.

Hoşgeldin ^_^ 

Naruto dışında da çok güzel çok hoş animeler var. Yavaşça keşfet tadına vararak. Bu forumdaki her bir kişiden anime önerisi alabileceğini düşünüyorum.  ;) 

Hoş buldum, güzel bir hikaye, bana pek uymaya bilir, animeler ilgimi çekiyor ama sürekli anime izler miyim bilemiyorum.

Geçmeyen boş zamanları animeleri takip ederek geçirmeyi planlıyorum, artık bakıcaz :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.