Jump to content

Merhaba

Czyszczenie

Önerilen İletiler

Merhaba, ismim İsmail anime kültürüne yeni başlayanlardanım.

Daha önce anime ile ilgili bazı tecrübelerim olmuştu.

Naruto takip eden arkadaşlarım vardı ve bu sayede bende bu işe ısındım.

Açıkçası benimde animeye başlama nedenim Naruto, başka anime izler miyim bilmiyorum.

Naruto gibi heyecanlandırıcı ve sürükleyici anime varsa izleyebilirim.

Tavsiyelerinizi bekliyorum.

İyi animeler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Naruto konusu karakter bolluğu nedeni ile bugünün üç büyük animesi içinde sayılıyor :) diğerleri Bleach ve One Piece .. Onlara da bakmanı tavsiye ederim.. Ayrıca seni Narutodan saha fazla etkileyecek bir suru küçük seri var :) hatta anime işine el atmışken manga da oku derim :)

Hoş geldin İsmail :) umarım anime işinde kalıcı olursun :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Naruto konusu karakter bolluğu nedeni ile bugünün üç büyük animesi içinde sayılıyor :) diğerleri Bleach ve One Piece .. Onlara da bakmanı tavsiye ederim.. Ayrıca seni Narutodan saha fazla etkileyecek bir suru küçük seri var :) hatta anime işine el atmışken manga da oku derim :)

Hoş buldum, Bleach ve One Piece serilerini az çok biliyorum ama nedense Naruto kadar sürükleyici olmuyor. Mangayada biraz baktım, pek hoşuma gitmedi kitap okumaktan pek farkı yok gibi geldi, o konularda pek motive olamıyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşgeldin İsmail keyifli vakit geçirmeni dilerim forumdaki ortam güzeldir :)

Ben diğer 2 büyüklere çok daha sonra bakmasını tavsiye ederim 3 büyükleri ard arda izler ise 10 12 bölümlük animeleri yadırgayabilir  ^_^ 
ve ve ve 4.büyük nerede FT de 3 büyüklere katılarak 4.büyük oldu diye biliyordum :/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş buldum, daha güzel animeler mutlaka vardır ama Naruto baya sürükleyici oldu 5 günde 140.bölüme geldim :)

Anlıyorum ben uyumadan izlemiştim yetişmek için en son zombi gibi geziyordum :) 

Artık animelere giriş yaptığına göre devamı gelir :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Anlıyorum ben uyumadan izlemiştim yetişmek için en son zombi gibi geziyordum :)

Artık animelere giriş yaptığına göre devamı gelir :)

Anime işini bırakmayı düşünmüyorum, tabi güzel animeler bitine kadar.

Animeler bitse de forum ortamını bir kaç gündür takip ediyorum açıkçası gayet sıcak bir ortam var koyu muhabbetler dönüyor gibi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.