Jump to content

Are You Sure Çeviri

ARE-YOU-SURE

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 37
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Evet galiba buraya özlü sözler falan yazmam gerekiyor ama maalesef bilmiyorum. Çeşitli sebeplerden dolayı çevirilerimi tek başlık altında toplayıp buradan devam edeceğim.    Çevirilerdeki ortak proj

Çevirilerinde kolay gelsin :) Notlar falan koymayı unutma çevirilere farklı bi renk katıyor izledigim bazı animelerde animelerden çok çevirmen notlarına gülmüştüm :D

Yine yarısını beğendim kusura bakmayın çok teşekkürler.   Bir süre de fansublardan uzak kalmayı düşünüyorum. Şu anki düşüncem fansubları şans olarak görmek değil ne yazık ki :D  Fansubları falan aşağı

Canım benim, her ne kadar bazı önemli sebeplerden dolayı anime izleyemesem :(  de sorunları hallettiğim an tekrar takibe alacağım ablası.. -_- .Böyle güzel işler yapan siz canlara teşekkür eder,o güzel çalışmalarınızın devamı dileğiyle... :P Kolay gelsin...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kolay gelsin.

Çevirilerinin kaliteli olduğunu zaten biliyoruz umuyorum böyle devam eder kaliteye önem veren birisin.

Umarım ileride bir fansuba katılma şansı bulursun.

Ya da hiç çeviri yapmayı bırakmazsın. 

Fansuba galiba kendi istemediği için girmiyor. Yoksa birçok fansub bu çevirilerle alırdı herhalde.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yine yarısını beğendim kusura bakmayın çok teşekkürler.

Bir süre de fansublardan uzak kalmayı düşünüyorum.

Şu anki düşüncem fansubları şans olarak görmek değil ne yazık ki :D 

Fansubları falan aşağılamıyorum sadece tek başıma biraz daha rahat olabilirim düşüncesi. Yine çok samimi arkadaşlıklarım var fansublardan.

Çeviriyi bırakmayı da düşünmüyorum. Ne zaman ki ölürüm ben, bırakırım galiba o zaman. Kendinden bırakılmış olur. Animeler çıkmayı bıraksa bırakır mıyım diye düşündüm bu sefer de eski seri çeviririm galiba :D Hayatımın bir parçası şeklinde bırakmam çok zor :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Bir süre de fansublardan uzak kalmayı düşünüyorum.

Şu anki düşüncem fansubları şans olarak görmek değil ne yazık ki :D 

Fansubları falan aşağılamıyorum sadece tek başıma biraz daha rahat olabilirim düşüncesi. Yine çok samimi arkadaşlıklarım var fansublardan.

Benden kurtuldun tabii özgür takılayım diyorsun :bsod-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.