Jump to content

One Piece 3D2Y Özel Bölümü Videosu

Skadi

Önerilen İletiler

Moa moa ingilizce de more more diye geçiyor yani çoğalma meyvesi büyük ihtimal dokunduğu şeyi çoğaltıyor galiba ama nasıl olacak bilmiyorum. 

O anlamda mı bilmiyorum ben de zoan türü bir meyve zannettim. Diyeceksin ki ne alaka :D

Moa
     Moalar, Yeni Zelanda'nın ormanlarında ve ovalarında 7 milyon yılı aşkın bir süre yaşadıktan sonra soyu tükenmiş olan uçamayan kuşlardır.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 22
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

15. Yıla Özel One Piece 3D2Y Özel Bölümü Videosu   30 Ağustos 2014 tarihinde One Piece animesinin 15. yılına girmesi şerefine 2 saatlik One Piece 3D2Y özel bölümü yayımlanacağı haberi dah

Böyle uzun anime serilerinin ovalarıda filmleride dandik oluyor genellikle, neyse çıksın göz atarız :P

Önceden bildirdiğiniz iyi olmuş. Teşekkür ederim peki bu bölümün ne zaman çıkacağı belli mi ?

Posted Images

istediği kadar çoğaltabiliyosa güzel meyve :D bi yumruk atarsın çoğalır 10 yumruk olur mesela :D 

Düşünsene mesela Luffye dokunuyor bir sürü Luffy yaratıyor ama yarattığı Luffyleri kendi kontrol ediyor ve onları birbirleriyle savaştırıyor valla güzel meyve hani benim aklımda ki böyle bir şey :D

O anlamda mı bilmiyorum ben de zoan türü bir meyve zannettim. Diyeceksin ki ne alaka :D

Moa
     Moalar, Yeni Zelanda'nın ormanlarında ve ovalarında 7 milyon yılı aşkın bir süre yaşadıktan sonra soyu tükenmiş olan uçamayan kuşlardır.

Bu japonların kelimeleri bir gaip olduğu için :D gayet mantıklı bir şey gelmiş aklına :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Shichibukai'leri harcadığına göre meyvesi güçlü bir meyve olmalı bu arada moa meyvesinin açıklamasını benden saçma yapan yok herhalde :D

Neyse biraz araştırdım Paramecia türü bir meyveymiş yani @Heads Kım'in açıklaması bu durumu daha anlamlı hale getiriyor Zoan türü değilmiş :p

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

öyle çok güçlü olur ya :D canlı varlıkları kontrol edemez nesneleri çoğaltır senin dediğin gibi olsa dokunur amirallere çıkarır 10 tane hepsini harcar :D

Ya sende sadece öyle bir düşünce ne olacak ya taşı,toprağı elleyip 100 ya da 200 tane yapıp Luffy e mi fırlatacakdı bilmiyorum. Çoğalma dediğine göre tek cansız varlıklar olmasa gerek kol alma muhabbeti falan var işin içinde bakalım o zaman baya bir kılıç gibi keskin bir şeyi çoğaltmıştır kesin öyle almıştır.  Z nin kolunu :D 

Shichibukai'leri harcadığına göre meyvesi güçlü bir meyve olmalı bu arada moa meyvesinin açıklamasını benden saçma yapan yok herhalde :D

Neyse biraz araştırdım Paramecia türü bir meyveymiş yani @Heads Kım'in açıklaması bu durumu daha anlamlı hale getiriyor Zoan türü değilmiş :P

Zaten adam akıllı zoan türümü var ya amiraller de bile yok belki grennbull da vardır. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ya sende sadece öyle bir düşünce ne olacak ya taşı,toprağı elleyip 100 ya da 200 tane yapıp Luffy e mi fırlatacakdı bilmiyorum. Çoğalma dediğine göre tek cansız varlıklar olmasa gerek kol alma muhabbeti falan var işin içinde bakalım o zaman baya bir kılıç gibi keskin bir şeyi çoğaltmıştır kesin öyle almıştır.  Z nin kolunu :D

Zaten adam akıllı zoan türümü var ya amiraller de bile yok belki grennbull da vardır. :D

öyle deme yav marco x drake ve kaido sağlam adamlar :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

öyle deme yav marco x drake ve kaido sağlam adamlar :D

Kaido yu zaten yaratık gibi bir şey bekliyorum ben ama X drake nın meyve bence çokda bir etkili değil yani Marco nun ki mistik miydi antikmiydi neydi şöyle dehşet verici zoan yok arkadaş Enies Lobby de gördük bi Kurtla sonra Leoparı başka yok :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kaido yu zaten yaratık gibi bir şey bekliyorum ben ama X drake nın meyve bence çokda bir etkili değil yani Marco nun ki mistik miydi antikmiydi neydi şöyle dehşet verici zoan yok arkadaş Enies Lobby de gördük bi Kurtla sonra Leoparı başka yok :D

Kaido'yu öyle seslenilmesinin nedeni sad üretimi meyvelerine adamlarına yedirmesini ve hepsinin zoan olması öyle tahmin ediyorum,X drake'in meyvesi adli adada ki iki kişiden den güçlü antik zoan bir kere antik zoanların en büyük özellikleri kendilerini çabuk yenileyebilmeleri savaşlarda epey kullanışlı marco'yu hakisiz öldüremezsin adamlar küllerinden doğuyor :T

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kaido'yu öyle seslenilmesinin nedeni sad üretimi meyvelerine adamlarına yedirmesini ve hepsinin zoan olması öyle tahmin ediyorum,X drake'in meyvesi adli adada ki iki kişiden den güçlü antik zoan bir kere antik zoanların en büyük özellikleri kendilerini çabuk yenileyebilmeleri savaşlarda epey kullanışlı marco'yu hakisiz öldüremezsin adamlar küllerinden doğuyor :T

Marco için bir şey dedim mi ben :D sen ne beni bozmaya çalışıyorsun :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.