Jump to content

Merhabalar...

Momseny

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 24
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Hoş geldin Sefa :)

Umarım bazıları gibi sadece LOL için gelmezsin umarım :)

Foruma hoşgeldin Ahmet bende berat  :D (ilk ahmet diyende ben olayım madem) Emel ablanın dedigi gibi sadece lol için gelmemişsindir umarım. ( Ben öyle bir düşünceyle geldiğini sanmıyorum şahsen :) Böyle lol konusu olan binlerce site forum varken anime forumuna lol için gelmek :D Bazıları istisna oluyor tabi :P  )

Neyse ben fazla laf yapmadan kaçayım , iyi forumlar.

Burada LoL oynandığını bile bilmiyordum gelirken  :D . Hepinize hoşbulduk arkadaşlar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hos geldin Ahmet. Sen uzun zamandan sonra tanisma sayfasina daldigim ilk uyesin. Ben kendi kendime bunu kutlayadururken sen forumun cikarabildigin kadar (ohum kati kurallarina uyarak aiekekdm) tadini cikar. Direnise katil, uyari al, banlan. Hayat bunlarla eglenceli hale geliyor dimi? :D Haydin sayonara.

Edit: Mesajdaki kendiyle celismeyi bulana barbie bebek hediye ediyoruz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hos geldin Ahmet. Sen uzun zamandan sonra tanisma sayfasina daldigim ilk uyesin. Ben kendi kendime bunu kutlayadururken sen forumun cikarabildigin kadar (ohum kati kurallarina uyarak aiekekdm) tadini cikar. Direnise katil, uyari al, banlan. Hayat bunlarla eglenceli hale geliyor dimi? :D Haydin sayonara.

Edit: Mesajdaki kendiyle celismeyi bulana barbie bebek hediye ediyoruz.

oha O.o sen yanlış yazı yazarmıydın be abla asdf

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin kalıcı olman dileğiyle ^^. Not. Sen adminleri takma biz üyeler olarak çok tatlıyız. :3 (şimdi her gelenle lol muhabbeti yapmak olmaz sen takıl forumda iyice alış kaynaş bize sonra beraber oynamak istersen bulursun bizi ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.