Jump to content

Forumun Enleri

Tugrul.

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 94
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

En cadıs-pardon- sevimlisi: @MikasaWithInTheFire En minnoşu: @yumulonely En tatlı kardeşler: @Pika-sama @ElegantWave En haini: @BURUN En vefasızı: @Mutaika En devi: @MrTeddy

forumdaki idölünüz kim :D   umarım okurken eğlenirsiniz  :D   Cana yakın : Hazado,free word,ahmetalp*61 Cool : Barış D. Baryshx,Leffwn Sinirli : Barış D. Baryshx,gereksiz Sakin : Papillon,Amygirl Foru

Cana yakın : Papillion, civciv, amygirl, hazado, cold dewil, dhsparks,  Cool : Hazado, Barış D. Baryshx Sinirli : Ben. Sakin : Papillon, Amygirl En iyi photoshopcu : Shiho, deathbook, tuğrul En Aktif

• 2 hafta sonra...

Berat-Saybır :D

Ayhan- O kadar nick deistirdinki hangisindesin bilmiom kanka :D

2niz idolümsünüz eyvallahıniz var kardesimsiniz sizi seviyorum :) 2nizin yeri ayrı :) hadi ben kaçtim qq lusifer offlayn.

Berat layn artik ay em ve may neym iz akimini sana birakiorum tepe tepe kullan :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2niz idolümsünüz eyvallahıniz var kardesimsiniz sizi seviyorum :) 2nizin yeri ayrı :) hadi ben kaçtim qq lusifer offlayn.

Berat layn artik ay em ve may neym iz akimini sana birakiorum tepe tepe kullan :D

ahaha güldürdün şakacı şey seni  :lol: Bide sana bırakıyorum diyo :D Hadi git git gururlu genç bye bye.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

uuuuu birinin idollüymüşüm şit dedim  :ph34r:  bana bırakma zaten gerçi öyle şeyler yazmıyorum ben asdfg  

Ayrıca Tilkinin dönüp dolaşacağı yer kürkçü tükkanırdır :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

uuuuu birinin idollüymüşüm şit dedim  :ph34r:  bana bırakma zaten gerçi öyle şeyler yazmıyorum ben asdfg  

Ayrıca Tilkinin dönüp dolaşacağı yer kürkçü tükkanırdır :D

Kim kime bırakıyo bu neyin kafası ya aksdjlfsa :D Aynen doğru söylüyosun gerçi şu sıralar skypede bile sessiz kaan ama nolduki çocuga la öldü kaldımı biyerde acaba  :huh:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

en çok buluşmak isteyip buluşamadığım colddevil aksa ezgii abla

Forumda ayarlayıp buluşsak güzel olur, eski yeni genci yaş... ( büyüğü) farketmez maksat muhabbet sonuçta ^_^

Little bro istanbula yolun düşerse bi ara buluşalım yavrım

Özledim senle muhabbeti...

PS: Buluşupta ezdi beni demeyin de bazıları gibi :|

PS 2: Baktımda 2 dir aktifi yazılmışım. Ona kısaca işsizi de denilebilir asdfgfdaa :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yankııı yazdım bunu kenara beni listeye eklememiş  :mellow:

O değil de hoş geldin little bro :D

anaaaa unutttum valla bak çok özür dilerim ya

Hemen bir laf sokmacalar. -,-

Yanki ne zaman gelecek acaba ? Emel'in oldugu gune denk gelirse toplucanak bulusuruz. :D

sen de mi istanbullusun  VE YANKİ GOES TO KADIKÖY ANADOLU LİSESİ yani istanbuldaki arkadaşlar buluşalım yani

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.