Jump to content

Forumun Enleri

Tugrul.

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 94
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

En cadıs-pardon- sevimlisi: @MikasaWithInTheFire En minnoşu: @yumulonely En tatlı kardeşler: @Pika-sama @ElegantWave En haini: @BURUN En vefasızı: @Mutaika En devi: @MrTeddy

forumdaki idölünüz kim :D   umarım okurken eğlenirsiniz  :D   Cana yakın : Hazado,free word,ahmetalp*61 Cool : Barış D. Baryshx,Leffwn Sinirli : Barış D. Baryshx,gereksiz Sakin : Papillon,Amygirl Foru

Cana yakın : Papillion, civciv, amygirl, hazado, cold dewil, dhsparks,  Cool : Hazado, Barış D. Baryshx Sinirli : Ben. Sakin : Papillon, Amygirl En iyi photoshopcu : Shiho, deathbook, tuğrul En Aktif

Strix 2015 fln demiş ama konuda yıl belirtilmemiş yani boş ver yaz gitsin. :P

Aslındaa çok kararsızım. Böyle sıralama da sevmem ama tanıdıklarımdan yola çıkarak yazayım bi kaç isim. Idolüm yoh. Ama Zeynep abla.ya imrenirim. :D -sonradan düzenleyeceğim yazı stili renk vs.sss-

Canayakın : Hım hm en canayakınn ön yargılarını yıksa gayet canayakın kişiler var. Onlar dışında Janset abla <3 buraya cuk oturuyor yani.

Cool : Integral. :P Kendisi çok cooldur kfkndkn öğütlerini dinlediysem de onun kadar cool olamadım hatta yakınından geçemedim. :'( Tensai-samaağ. :'( Sonra Bedri-sama -Quincy- var kaptancıq. :'D

Sinirli : Ben :DD Kendimi yazamayacağım tabi ki de o yüzden Barış admin bence ve KuramaUn, Amygirl başka varsa da aklıma gelmiyi.

Sakin : Kaxell sinirlense bile sakince davranıyor. Arada fevri çıkışlarını gördüm ama olsun.s Mr.HolySpirit, asci -Anıl- :D Başka kimse gelmiyor aklıma. :mellow: -rip-

Tanınan, sevilen : ToprakEzgi yani gördüğüm kadarıyla. :d Seinepu. -Zeynep abla yeni nick büle miydi #-#-

En iyi photoshopçu : Mmh pek kimseyi tanımıyorum bu alanda.

Gizemli : Şu aktif olmayan tümmm üyeler. Ve daha tanışmadıklarım. Tanıştıklığım olanlardan ise hmm önceden olsa buraya Leffwn veya başka birisini yazardım ama şuan gizemli gelmyor Leffwn. Boş burası da.

En iyi anime öneren : Kimseden öneri almam çünkü başkalarının önerdiklerinde genelde kusur bulurum. Ama sayı söyleyip kura şeklinde yaptırdığım olmuştu. :D

Aktif : Ben gene #-# Leffwn, adminler -Barış, Zeynep abla, Emel- Integral.

En iyi çizen : Herkesin konusuna bakmadan bir şey diyemem. Ama buradan NaruHodo.ya teşekkür ederim Orihime Inoue çizimişti benim için. Pek aktif değil bu aralar ama ne ise.

Komik : Bilemiyorum. Aklıma soğuk esprikler yapan Zeynep abla geldi lcndldn.:'D Lütfen !1 Size göre soğuk bana göre gayet sıcak ve komih. *-*

Garip : Eon. -_-

Kategoriler baya kısa olmuş ya. :P Kendim ekleyeyim dedim bulamadım. Başkası bulur ise kopya çekerim. Ehu. :3 Aslında dediğim gibi kategorize etmeyi sevmem ama eğlencesine canım. :D Aklıma gelir ise sonradan yazarum. xD

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bunun 2015 versiyonu için ayrı konu açalım,eğlenceli bir konu olabilir:D

Ayrı konu yada 2015 versiyonuna gerek yok bence,devam edilebilir.Önceden yorumladıysan,kendininkisini güncelleyip 2. kere yollabilirsin ;)

Sonuçta forumda olan üyeler 1 yıl içinde değişiyor.O nedenle listende değişebilir ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ayrı konu yada 2015 versiyonuna gerek yok bence,devam edilebilir.Önceden yorumladıysan,kendininkisini güncelleyip 2. kere yollabilirsin ;)

Sonuçta forumda olan üyeler 1 yıl içinde değişiyor.O nedenle listende değişebilir ;)

arada konuşmalar da var ya düzenli görünmüyor aslında ama haklısın öyle yapalım:D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Her yere uyacak kadar mükemmelsin  :ragecomic08:

Mükemmel olduğumu biliyorum :pretty-onion-head-emoticon:

Neyse bu gazla çok işler başarırım :hate-crazy-rabbit-emoticon:

Gün içerisinde kendi en'lerimi güncellicem ama yavrucum :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aşırı dozda can sıkıntısından ben de yazıcam yaşasın. ;u;

Idolum yoh binim de. "-"

Cana yakın: Forumdaki çoğu kişi cana yakın bana göre. :wub:

Cool: Hmhmhm cool '-' kawaii kereste diycem sanirim. :"D

Sinirli: Hakli olarak Amygirl '-' ve Baris admin. :"DD

Sakin: Atakan ~ gordugum kadariyla sakin biri (-( Bilemedim ki kim sakin :C Ladybug olabulur '-'

Forumda taninan, sevilen: Hmhmhm '-' Taninan umm ;n; Kopya cekip Cold Dewil diycem ehueheueh

En iyi photoshopcu: rek, bu siralar gorunmese de pek. :/ Aha kafiye *0*

En gizemli: Milli Midilli :/

En iyi anime oneren: Baris admin :'D ve Kaxell ~-~ Listemin cogu onlarin onerileriyle dolu <-<

En aktif: slimjack, adminleri geciyorum ~-~ Kaxell ve durum tayfasu '-'

En iyi cizen: MiranamiTsuki, Songenaaaa 'u'

En komik: Bunu da bilemedim ki '-' DHspark'in cizimleri diycem :"DD Komedi dukkani yani lutfen B) Ha bir de AdminSlayer :/ Umarim olmemistir :"

Garip: Umm bilemedim ki kim garip 0*0 Ben galiba dknckc D:

Tu bi kantinyudd ;-;

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.