Jump to content
Türk Anime TV Forum
Tugrul.

Forumun Enleri

Önerilen İletiler

Hof bir yere Sangeetha bir yere Ezgi yazarsan olmaz ki. Algida secicilik. -.-

Beni en tripci yapabilirsiniz. (whatsapptaki dans eden kirmizili kiz. Hani elbisesi gezideki kiza benzeyen)

Edit2: baska bir yerde de gordum adimi. Kargacik burgacik yazmissin azcik bosluk birakir insan ya. -.-

Dakikligimle insanlari sok ederim evet. :P

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ercanla birbirimizi övmüşüz :D :D

Bir ara forumun enleri seçilecekti.. Anket falan yapıldı. Hatırladınız mı? Hatırlamayın hiç :D

Ezgi eski dostlar dedim la.. Ayrıca senin için de özel birkaç cümle kuracaktım.. Adminler birbirlerine yalakalık yapıyor demesinler diye yazmadım kanka.. Sonuçta aramızdaki eski muhabbeti herkes,bilmiyor :(

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ercanla birbirimizi övmüşüz :D :D

Bir ara forumun enleri seçilecekti.. Anket falan yapıldı. Hatırladınız mı? Hatırlamayın hiç :D

Ezgi eski dostlar dedim la.. Ayrıca senin için de özel birkaç cümle kuracaktım.. Adminler birbirlerine yalakalık yapıyor demesinler diye yazmadım kanka.. Sonuçta aramızdaki eski muhabbeti herkes,bilmiyor :(

Evet kanka birbirinizi ovmussunuz ki ay vicik vicik sevgi hof bende yok diye hic uzulnedim. -.-

Sagolasin kankam sey senin yazini da gordum de aslinda ona buraya enlerimi yazinca cevap verecektim. Erco'ya laf atasim geldi sadece o var saninca. Hemen gunahini aldim ovdugun sahsin. :D

Evet oyle bir konu vardi da iste ben artik hatirlatmaktan usandim. :P

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sanırım benim için enler 

En korumacı: Dhspark,animestoxic

En eğlenceliler:Leorn,Hazado,Kaxell,Ext

En romantik :Lydia,Misaki

En işsiz güçsüz takılan:Ben

Sessiz sakin ama bir o kadarda cana yakın:Msempai

Egolu  ^_^  ^_^ : Smtkrsln

Gizli ajan :  :ph34r: Happy Mask Salesman

Savaş gazisi:BarbarosOruc

En delidolulardan:Pingu

en gizemli : Jr K!Ra

sohbet krallığımız olan kişiler : **şuan burdalar mı bilmiyorum** Scream, dovahkinn

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hof bir yere Sangeetha bir yere Ezgi yazarsan olmaz ki. Algida secicilik. -.-

Beni en tripci yapabilirsiniz. (whatsapptaki dans eden kirmizili kiz. Hani elbisesi gezideki kiza benzeyen)

Edit2: baska bir yerde de gordum adimi. Kargacik burgacik yazmissin azcik bosluk birakir insan ya. -.-

Dakikligimle insanlari sok ederim evet. :P

Tühhh görmüş :P Olsa bir punto daha küçültürdüm de :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Buna benzer konu yokmuydu zaten hayırdır silindimi o konu ? idolden ziyade enler diye geçiyordu o konu :D şimdi onu hortlatıp devam ettirmek yeni konu açıp konu yığınlığı oluşturmaktan daha mantıklıydı bence ama tabi silinmediyse...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Buna benzer konu yokmuydu zaten hayırdır silindimi o konu ? idolden ziyade enler diye geçiyordu o konu :D şimdi onu hortlatıp devam ettirmek yeni konu açıp konu yığınlığı oluşturmaktan daha mantıklıydı bence ama tabi silinmediyse...

Konular Erdem,tarafından birleştirildi :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş