Jump to content

Japon Ninja Kız Öğrencilerin Nefes Kesen Kovalamacası

RinOsawa(Asu)

Önerilen İletiler

Nasıl atlanılır ordan  :blink:  Biyerleri kırılır insanın

Doğru pozisyon doğru stilde bişecik olmaz birde betona atmıyor ki uzun bi taşıt arıcına atlıyor betona atlıyamaz ama oradan arabının üst kısmı en azından birazcık esneme kapasitesine sahip :D ben öyle mantık yürüttüm ama o parkurcuların vardır bi bildiği...

Ayrıca insanların yapabilecekleri çok aciap şeyler vardır :D fazla küçük görme insan oğlunu tamam büyü yapamıyoruz ama bazı şeyleri yinede yapabiliriz ninja,samurayların kanından gelen bu Japonlar ise daha iyilerini yapabilirler uzakdoğu acaip bi yer...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Doğru pozisyon doğru stilde bişecik olmaz birde betona atmıyor ki uzun bi taşıt arıcına atlıyor betona atlıyamaz ama oradan arabının üst kısmı en azından birazcık esneme kapasitesine sahip :D ben öyle mantık yürüttüm ama o parkurcuların vardır bi bildiği...

Ayrıca insanların yapabilecekleri çok aciap şeyler vardır :D fazla küçük görme insan oğlunu tamam büyü yapamıyoruz ama bazı şeyleri yinede yapabiliriz ninja,samurayların kanından gelen bu Japonlar ise daha iyilerini yapabilirler uzakdoğu acaip bi yer...  

.Bu hareketleri yapıp teknikleri kesfedenlerin nasıl insanlar olduğunu hep merak etmişimdir.Şurdan atlimda nasıl zarar almadan düşülüyo öğrenmimmi demiş napmış

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

http://www.mynet.com/video/spor/cinli-cocuklarin-iskenceli-jimnastik-egitimi-1466018/

Japonlar Bizden Çok Farklı Küçüklükten Vücutlarını Eğitiyorlar Bu Yüzden Bu Atlamalar Gerçek Olma İhtimali Var Ama Sonuçta Reklam Olduğu İçin Belkide Kurgudur Bana Göre Gerçek Çünkü Yükseklikten Korkmayan Bunların Gerekli Eğitimini Aldıktan Sonra Rahatlıkla Yapar Sonuç Olarak Japonya Da Böyle Şeyler Öğretiyorlar Aslında Şansı Olan Gidip Öğrenmeli Bence Çatıdan Çatıya Atlamak Eğlencelidir Sanırım :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • 1 sene sonra...

wohaaa!!! Arabanın üstüne atlamak cidden iyiydi :D Bende 1. kattan atlamıştım bi ara   :D

Atlama olayı herkesin dikkatini çekmiş bakıyorumda :D videoda gördüyseniz tam yere temas ederken çömeliyor. Dik bi şekilde iniş yaptığınızı düşünün o baskı ile kırılmadık kemiğiniz kalmaz yer çekimi var bildiğiniz üzere :) Ama onların yaptığı gibi vücudun ağırlığını eş zamanlı dağıtırsanız alacağınız hasar minimum'a iner yuvarlanmak son dokunuş gibi bişey yüksekliğe bakılarak gerekli bişey olduğunu varsayıyorum :) tabi bunun için çalışmak ve kemik gelişimi gibi şeyler lazım kanımca bu tarz atlamaları deniyorum nedense  :D :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.