Jump to content

Merhabalar


yes23

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar. Ben Uğur. 16 yaşındayım, Mersin'de yaşıyorum.

 

Anime konusunda forumdakiler kadar deneyimli değilim ama o da zamanla olacaktır herhalde. Anime izlemenin dışında şu an Toriko adlı animeyi çevirenlerden biriyim TAÇE'de. Sonbahar döneminde de World Trigger adlı bir animeyi çevireceğim. Sanırım 12 veya 25 bölümlük bir anime olacak. Mangası daha 60. bölümde çünkü.

 

Anime dışında programlamayla ilgileniyorum. Siz de programlamayla, oyun geliştirmeyle ve benzeri konularla ilgileniyorsanız benim de yöneticilerinden biri olduğum siteye gelebilirsiniz (reklam mı bilmediğim için linki koymuyorum, profilimde sitenin adresi yer alıyor).

 

Bir yıl boks yapmışlığım var ama bazı aksilikler yüzünden bırakmak zorunda kaldım. Boks hikayesi en azından üniversiteye kadar rafa kalkmış durumda. Yine de sporla, sağlıkla ilgili sorularınız varsa çekinmeden sorabilirsiniz, bayağı araştırma yaparım.

 

Son çıkan oyunların çoğunu oynarım ve bundan zevk alırım. Anime konusunda geri olmamın sebeplerinden biri de bu aslında. Güzel bir oyun çıktıysa oyunu animeye tercih edebilirim. Şu an çok oyunculu bir oyun oynamıyorum ama sonbaharda belki başlayabilirim. O konuda öneriniz varsa yazmaktan çekinmeyin.

 

Model United Nations denilen bir organizasyona iki kere katıldım, bu senenin sonunda dört kere katılmış olacağım. Eğer siz de bu organizasyona katılıyorsanız, birlikte resolution yazarız artık.

 

Kitap okumayı aslında severim ama son zamanlarda tüm kitaplar birbirinin kopyası gibi geliyor. O yüzden şu sıralar pek kitap okuduğum söylenemez. Klasikleri okumaya başlayacağım yakında.

 

MAL sayfam: http://myanimelist.net/profile/yes23

Not: MAL'da arkadaş eklersiniz artık, hiç arkadaşım yok :(

Link to post
Share on other sites

  • Replies 20
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Merhaba arkadaşlar. Ben Uğur. 16 yaşındayım, Mersin'de yaşıyorum.   Anime konusunda forumdakiler kadar deneyimli değilim ama o da zamanla olacaktır herhalde. Anime izlemenin dışında şu an Toriko adlı

  • Forum Admin

Hoş geldin Uğur :) 16 yaşında olduğuna emin misin :D cv n benimkinden kabarık maşallah :D

Yazma şeklin falan da çok olgun 6 yıl Mersinde yaşamış birisi olarak Mersin Merkezden olduğuna inanmıyorum :D Tarsuslu falansındır herhalde :D

Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.