Jump to content

Merhabalar

yes23

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 20
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba arkadaşlar. Ben Uğur. 16 yaşındayım, Mersin'de yaşıyorum.   Anime konusunda forumdakiler kadar deneyimli değilim ama o da zamanla olacaktır herhalde. Anime izlemenin dışında şu an Toriko adlı

Tekrardan hoş bulduk. Önceki mesajı silmeye çalıştım ama silinmiyor galiba. Tabii benim doğru butonu bulamamış olma ihtimalim de var.

Hoş geldin Uğur :) 16 yaşında olduğuna emin misin :D cv n benimkinden kabarık maşallah :D

Yazma şeklin falan da çok olgun 6 yıl Mersinde yaşamış birisi olarak Mersin Merkezden olduğuna inanmıyorum :D Tarsuslu falansındır herhalde :D

Hoş bulduk. Fırsat çoktu diyelim :) Köken olarak Tarsusluyum ama hiç Tarsus'ta yaşamadım. Yine de Mersin'i gezdim bayağı, 16 senelik hayatımda 7 ev değiştirdik.

Hoş geldin. çevirilerinde kolay gelsin.

Teşekkürler, umarım Toriko'yu da bitireceğiz yakında.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin, iyi çeviriler. :D

Hoş bulduk, teşekkürler :)

Hoş geldin Uğur umarım iyi vakit geçirirsin  :)  Yaşıtlarımı görmek güzel  ;)

Hoş bulduk. Ben de sevindim :)

Hoşgeldin keyifli vakit geçirmeni dilerim.Dota oyna Dota,Dota bir yaşam tarzıdır  :lol: 

Hoş bulduk, Dota'yı denemiştim de ben bunu öğrenene kadar ömrüm geçer diye bırakmıştım. Hala yüklü ama bilgisayarda :D

HOŞ GELDİN  sende uzun zuzun yazmışın pragrafların başını okudum geçtim ama baya yetenek pointin var :D iyi eglenceler 

,

Hoş bulduk. Güldürdün kardeş, sağolasın :)

Hoş geldin :)

Hoş bulduk.

SLM! (Değişik hoşgeldin mesajları deniyorum aldırma sen beni.)

Tmm o zmn.

Hoşgeldin foruma :)

Hoş bulduk.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.